Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen festékkel lehet az...

Milyen festékkel lehet az akvárium üvegét lefesteni?

Figyelt kérdés
Persze kívülről gondoltam.Bettám van és a posztert nem viseli el,vissza tükröződik és egyfolytában pózol.
2010. nov. 4. 14:03
 1/7 anonim válasza:

Kreatív boltokban vannak üvegfestékek, ott nézd meg.

Amúgy jó ötletet adtál, lehet, hogy én is lefestem, de én másért, nekem az egyik madaram rágja le folyton a hátteret.

2010. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
kékkel
2010. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na mondjuk nem pont a színre gondoltam,köszi!:)

Üvegfesték?Arra gondolsz amivel ilyen sablonokba szoktak különböző mintákat festeni?Az nem átlátszó?

2010. nov. 4. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a legjobb az üvegmatrica festék. Ezt, ha már nem tetszik gond nélkül el is tudod távolítani, de az üvegfestéktől elég nehéz "megszabadulni". Az, hogy mennyire lesz átlátszó, a festéktől ill. a felvitt mennyiségtől is függ. :)

2010. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én még nem festettem üveget (pólókat szoktam), csak tudom, hogy léteznek ilyen festékek is, de még nem néztem részletesen utána, a kreatív boltban meg is kérdezheted, melyik mire jó pontosan, mennyire átlátszó, hogy kell, vagy vannak ilyen könyvek is, ha az eladó pontosan nem tudja. Csak javasoltam, hol és mit nézhetsz meg. Többféle van, úgy tudom, nézz szét!
2010. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát kívülről szinte bármivel, akár Trinát-tal, vagy akril festékkel.


A lényeg, hogy fedő festék legyen és ne ázzon le ha kilocsolod a vizet.


Bemész egy festékboltba ott adnak tanácsot.

2010. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ááá,köszönöm!Minő véletlen,akril van is itthon.:)
2010. nov. 11. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!