Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az aranyhal és a neonhal...

Az aranyhal és a neonhal megfér egymás mellett?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nézz utána a neten. Én úgy tudom nem. A sógorom ilyen halas, és az aranyhalak külön vannak. Pont a múltkor mesélt ezekről a dolgokról. A nagyobb akváriumában viszont van neonahal. Azt tudom, hogy a neonhal csak csoportosan marad meg, legalább 6-8 kell belőle egy akváriumba.
2009. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem ajánlom
2009. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy az aranyhalnak igen jó az étvágya. :)
2009. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem vannak aranyhalaim és igen nagy az étvágyuk na meg nagyra megis nőnek.A multkor vettem csigákat mert az akvárium állandóan bealgásodott.A csigák egy kicsit nagyobbak voltak mint a neonhalak de szerintem az aranyhalak ehették meg mert az üres házukon kívül semmi nem maradt belőlük.Szóval nem ajánlom a neonhalakat aranyhal mellé mert belőlük sem lesz semmi.
2009. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!=)

Akkor maradnak ők ketten!=)

Amugy lehetséges,hogy azért algásodott be az akváriumod mert fény éri nem érheti fény!=)

2009. jan. 7. 21:39
 6/19 anonim ***** válasza:
Tudom hogy fény éri.De egy elég nagy akvárium egyedül lehetetlen felemelni és máshova nem fér el.
2009. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem évekig volt akváriumom, és volt benne mindenféle hal, egyik sem bántotta a másikat, és a kis neonhalak simán el tudnak úszni az aranyhal elől. :) Am a neonhalak klasszak. :D Sokáig élnek. :)
2009. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
én is sok évig tartottam akváriumot,és vegyesen tartottam benne halakat,csak olyanokat,ami jól megfér egymással,szakember segített benne.nos,a 10 db neonhalacska jól megfért a 3 db teleszkópszemű aranyhalacska,sima aranyhal és gömbsapkás aranyhal mellett,meg a többiekkel is.most elcsodálkoztam,amit írtatok.
2009. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Most akkor lehet?

De megeszi őket az aranyhal nem?

2009. jan. 7. 22:14
 10/19 anonim ***** válasza:
épp ez az,hogy nem ették meg őket! :) békében elúszkáltak egymás mellett.a halaim sosem bántották egymást,kivéve egyetlen vitorlást,amelyik folyton csipkedte a bettámat.de az bolond volt szerintem,mert a többi vitorlásom nem bántotta a bettát.
2009. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!