Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudok házilag a halaimn...

Hogyan tudok házilag a halaimnak, , szülőszobát'' készíteni?

Figyelt kérdés
arra gondoltam hogy van itthon drót és háló, a drótból meghajlíthatom a formát, utána hálóval körbe bevonom. Utána rájöttem hogy nem biztos hogy jó az ötlet, mert nem tudom hogy a fém drót az akváriumban hogyan viselkedik(rozsda, kiszabaduló anyagok) Minden ezzel kapcsolatos kommentet szívesen fogadok :)
2010. nov. 14. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Bizony, műanyagból csináld inkább! Szilóval nyugodtan ragaszthatod. A boltinak a mérete olyan 15 centi körüli kocka, te a helyed figyelembe vételével akár nagyobbat is csinálhatsz. Ráadásul a boltinak minden oldala háló, te az egyiket csinálhatnád plexiből, akkor be is lehet látni.
2010. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem éri meg vele kinlódni:)

500 ft vetem egy olyat amibe kettö is tud szülni egyszerre és alulra leesnek egy kis rácson a kishalak hogy ne egyék meg a szüleik.

2011. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!