Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítene valaki, akinek van...

Segítene valaki, akinek van Horn-Zsilinszky Akvarisztika könyve?

Figyelt kérdés
Olvastam vhol,h elég tartalmasan írnak a Betta tenyésztéséről,genetikájáról benne.Próbáltam utána nézni,de látom,h rengeteg kiadása van.Arra lennék kíváncsi,h melyik kiadásban van,vagy ezek nagyjából ugyan azok,csak kicsit újítottak rajta? Esetleg netről nem lehet vhol letölteni?
2010. nov. 28. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem megvan .pdf formátumban, ha gondolod elküldhetem neked.E-mail címem: nemazhogy@freemail.hu

Ha esetleg mást is érdekel küldjetek e-mailt és csatolva elküldöm

2010. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
A betta már az első kiadásban is benne volt. Nagyon kevés a változás a kiadások között, egy-két hal került csak bele. Egy hazai szerzőktől való, hazai kiadású könyvet nem warezolnék.
2010. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Közben meg is találtam a neten.A letöltést csak azért kérdeztem,mert láttam,h van 70es években kiadott is és az csak antikváriumban van(gondolom),az pedig nincs a közelünkben.:(De ezek szerint jó lesz az is ami könyvesboltban megvehető.
2010. nov. 28. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:
honnan lehet letölteni ?ez engem is érdekelne .
2010. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írj az első válaszolónak,h küldje el mailben.Nem tudom illő lenne e leírni itt az oldal nevét.:s
2010. nov. 28. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!