Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A hálószobába lehet akváriumot...

A hálószobába lehet akváriumot tartani, mármint nem hangosak azok a kütyük amik az akváriumban vannak (pl: vízforgató, levegőztető stb. )?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
A halak időnként hangosabbak.
2009. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
egyénfüggő. van aki felkel arra is, hogy elmegy a troli a ház előtt hajnalban, meg van olyan is aki mellett akár házat is bonthatnak. Ezt neked kell tudnod, hogy milyen vagy. Menj el vhova ahol csendvan és üzemel 1 akvárium, hallgasd meg milyen
2009. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hálószobába nem ajánlják az akváriumot.

Nekünk jelenleg egy szobánk van, ezért nekünk is itt van velünk, most cseréltük le egy fedett szettre a régit, mert nagyon csobogott, és zúgott a szűrő. Sokat számít hogy van-e fedele az akváriumnak amit oda szánsz.

Egyébként igaza van az egyik hozzászólónak, néha olyanokat cuppantgatnak (levegőt nyomnak át a kopoltyúfedőkön), meg ha kergetőznek csobbanó hangot hallani, hogy az hangosabb mint a kütyük együtt:)

2009. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De az hangulatos is lehet nem?
2009. jan. 16. 16:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én akváriumom is a hálószobában van. A legnagyobb hangzavart a levegőztető okozza. A csobogás tul. képp. hangulatos, de néha elég idegesítő. Viszont a motor zúgása elég zavaró tud lenni. A baj az, hogy főleg éjszaka kell a levegőztető, mert akkor CO2-t termelnek a növények O2 helyett. A szűrő nem okoz gondot, de okozhat, mert a rossz minőségű, régebbi típusok zajosak lehetnek, viszont naponta max. pár percre szabad kikapcsolni.
2009. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a szobámban van az akvárium és egyáltal
2009. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem zavar. (Bocs a vége learadt)
2009. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Nekem is a szobámban van és imádom! A falra rávetül a hullámzó víz-gyönyörű :)


Egyébként a levegőztető szokott hangos lenni, de nem muszály beletenned, tegyél bele inkább több növényt!


HA 120liter felett vásárolsz akkor kellesz egy külső szűrű(biológiai tisztitásra kell), de megnyugtatlak, az egyáltalán nem hangos.

2009. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is a hálószobában van de én ki szoktam kapcsolni és így tudok aludni és semminek semmi baja nincs az akváriumban .
2015. jan. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a szűrőn múlik, nekem hálószobába van több akvárium, ha le esik a parkettára valami arra már felkelek.


Csináltam egy videót: https://www.youtube.com/watch?v=dTlJMN0A2A0


Amikor kihúzom a belsőt az a külső hangja, nincs hangja, zéró decibel, tehát 0.0000000 hangja van az akváriumnak.


Persze vannak néma belsők is, van 2 db aquael fan1-em azok is némák, a resun, sera traktor.

2015. jan. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!