Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vízmelegítő fűtőszálakból?

Vízmelegítő fűtőszálakból?

Figyelt kérdés

Egy hajszárítónak a fűtőszálaiból lehetne e egy biztonságos vízmelegítőt csinálni?

ha igen akkor valamilyen tanácsot tudnátok adni?

Előre is köszi!


2010. dec. 3. 18:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ezt jól feltételezed:D Van 1 "kis szoba " és ott vannak addig ameddig nem lesz kész az aksi tartóm de tutkóra be szerzek 1 et még a jövőhéten :D
2010. dec. 3. 19:08
 12/17 A kérdező kommentje:

[link]


Egy ilyen jó lenne akkor nekem?

2010. dec. 3. 19:10
 13/17 anonim ***** válasza:
Jó persze, de én inkább valami márkásabbat vennék akvarista.hu-ról.
2010. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jó az, csak legyen. A 20 fok már jóval a betták toleranciája alatt van, nagyon nagy mák, ha megfázás és elpusztulás nélkül kibírják akár ezt a pár napot is. Én a helyedben azonnal bevinném a melegebb szobába, a földön is elvan egy 30 literes akvárium erre a pár napra.
2010. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Már bevittem őket :D Köszönöm az összes választ!!
2010. dec. 3. 19:41
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát igen én egy bettát tartok a 23 literesemben, de 27°C alá nem megy a víz, pedig nem automata fűtő. Az akváriumnak ugye van teteje! Az is jó ha üveg, csak legyen! Mert a betta labirintkopoltyús, és a levegőből is vesz fel oxigént, és ha nincs tető, akkor megfázhat. Én is ügyelek erre. Bár nekem van benne levegőztető, és szűrő is. De azért a tető mindig nyitva van 1-1,5 cm-re.
2010. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ma csinálok /vágok rá tetőt eddig elég primitív mód oldottam meg a tetőt :P

2010. dec. 4. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!