Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Murr kiváncsi vagyok :D!?!

Murr kiváncsi vagyok :D!?!

Figyelt kérdés

Szia!

Annyi sok hasznos választ adtál nekem és szerintem másoknak is ,Hogy köszi :P

Én nagyon kiváncsi lettem az akváriumodra (szerintem nem egyedül vagyok ezzel ) 1-2 képet mutatsz róla ?

Válaszodat előre is köszi!


2010. dec. 3. 20:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdés már volt.

Itt keress rá.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__1..

2010. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%

Igen, már kérdezték, köszönöm ismét :)

Itt a közvetlen link:

[link]

Sajnos telefonnal ilyen képek készültek, jó lenne egy normális sorozatot csinálni egyszer.

Kiegészítésként annyit mondanék, hogy az akvárium fillérekből, barkácsolással jött össze hosszú hónapok alatt, rengeteg kedves akvarista segítségével. A csúnya kék mattenfiltert már kezdi beborítani a moha, a növények nőnek, a halak és a garnélák szaporodnak, szép lesz ha elkészül a dzsungel:) Albérletben élek, itt ez a 70 literes fér el (plusz ezt tudom fenntartani a kis pénzemből), otthon van még egy 130 literes, abban tavirózsák, anubiasok és cryptok vannak, nemsokára belekerül egy 4 fős aranyhalcsapat, majd megpróbálok fényképezni, ha beszerzek egy normális kamerát...

2010. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szép az akváriumod,gratulálok hozzá.

2010. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%
Köszi.
2010. dec. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Salx Narval ***** válasza:
Szia: Velem beszélgettél a szűrődről és az aranyhalakról.Látom már üzemel,hogy szuperál a dolog? Nagyon jól fog kinézni, ha benövi a moha.Szép a páfrányod is, gratulálok.
2010. dec. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszi a választ !

Nagyon szép az akváriumod/ és a halaid is .

2010. dec. 4. 09:53
 7/25 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá hogy veszek 1-2 növényt az aksiba ilyenkor hogyan kell takarítani? Ugyanúgy kiveszem újra elültetem vagy valami más módszerrel?
2010. dec. 4. 09:55
 8/25 anonim ***** válasza:
60%

Előszöris a kérdezőnek: köszönöm szépen. Szeretnék néhány új halat, már régóta tervezgetem, de mikor eljutok odáig, hogy megveszem, valakiből kipotyog 30 kishal :) Így nézegetem, nézegetem, aztán azt mondom na jó, majd ha felnőttek veszek valamit... Ez megy egy éve :D

A növényeket pedig egyszerűen körbetakarítom, egy kevés ürülék nem gond a talajban, csak a kordában tartás a lényeg. A moha alól mondjuk ki szoktam szívni.

2010. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%

02:21 :

Köszi, nagyon jók voltak a tanácsaid. A matten szuperül szuperál, azóta szépen átért, bezöldült/sötétedett. A belső oldalon megjelent az üledék, tehát él és dolgozik. Várom már a moha falat, majd ha kész, kérek egy profibb gépet valakitől a fényképezéshez.

Az aranyhalas akvárium egy hete jár üresen, megfogant benne egy hatalmas tavirózsa, hozza a leveleket (egy hét alatt 2 új kezdemény!), majd karácsony előtt kerülnek bele a lakók. Mégegyszer köszi a segítséget!

2010. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Salx Narval ***** válasza:
Igazán nincs mit, kedves Murr.
2010. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!