Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudok még ilyenkor vizibolhát...

Tudok még ilyenkor vizibolhát fogni?

Figyelt kérdés

Illetve hol tudok fogni egyártalán,mivel tavasztól lestem a tavak szélét de én ott hasonlót sem láttam úszkálni sehol?

VAn egy hálóm kb fél milimétresnél kisebb dolgoknak már bele kéne akadni de nem volt benne semmi soha illetve ha volt is az nem vizibolha volt.


2010. dec. 5. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen időben már biztos nem, csak tavasszal. Ha élnek még egyáltalán, akkor elbújtak, de nem ismerem igazán ezeket az élőlényeket, nem tudom mi történik velük.

Meg szerintem pocsolyákban érdemes próbálkozni, nagyobb tavakban megeszik őket a halak.

2010. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A pocsoják meg teli vannak ebihallal ott meg azok eszik meg.

Jó lenne ha tudnék szerezni egy adagot már csak azért is mivel a matten filter mögött tudnám őket szaporítani szerintem.

2010. dec. 5. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!