Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A most született kishalaknak...

A most született kishalaknak mit adjak enni?

Figyelt kérdés
A most született kishalaknak a fagyasztott eleségen kivül milyen haleledelt adjak nekik amitől fejlődnek? Köszi.
2010. dec. 5. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A főtt tojássárgája nagyon jó, csak könnyen elszennyezi a vizet. Az élő sórák is jó. Esetleg jó minőségű összetört lemezest is adhatsz, de az nem a legjobb, csak akkor add, ha fagyit nem tudsz beszerezni.
2010. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Élő sórákot hol tudok venni? A fagyasztott eledelt betudnám szerezni csak nagyon félek hogy valami fertőzést hoz, vagy bebüdösiti a fagyasztót vagy bebüdösiti a vizet... Élő sórákot hol tudok venni?
2010. dec. 5. 19:38
 3/15 gfero ***** válasza:
tetra min baby.sera mikron,sórák pete .mindegyik jó ivadékoknak
2010. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A sera sóráknak jó az a petéje is a kishalaknak amit lehet venni az állatos boltokban?
2010. dec. 5. 20:51
 5/15 gfero ***** válasza:
keltetve ideális 2-3%sós oldatban 1teáskanál petét teszünk erős levegőztetés mellet 24ora múlva kikelnek
2010. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 gfero ***** válasza:
bocsi 1liter vízhez
2010. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én már próbáltam kikeltetni, de sosem kelt ki... Van valami ötleted?? Mert amúgy a sórák az jó ötlet. Köszi
2010. dec. 5. 21:00
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Épp a héten keltettem Sera Mix sórákot,ez már sóval együtt van a zacsiban.Nekem 27fokon 1.5 nap alatt kelt ki kb.A halak imádták,és látványos a fejlődésük tőle!
2010. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És ti hogy keltetitek nekem nincsen ám levegőpumpám. Hogy működik a keltetése? Lehet egy zacsival megpróbálok. Hogy kell? Sok a gond vele? Köszi.
2010. dec. 5. 21:05
 10/15 anonim ***** válasza:

Pedig az kéne.A levegő áramlástól pattan ki a burokból.

Én üvegbe tettem fél liter vizet a zacsihoz(18 g-480.-ért vettem)Bele a levegőcső amit a légpumpa bugyogtat.És ennyi.Az üveget letakartam,h ne párologjon a víz,mert akkor változik a só koncentráció.

2010. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!