Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor pusztult el utoljára...

Mikor pusztult el utoljára halatok, és mitől? Milyen gyakran fordul elő?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb. 1hónapja pusztult el guppym, gerincferdülésben pusztult el... Sajnos az elpusztult guppijaim 95%-a gerincferdülésben pusztul el. Vajon miért? =)
2010. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vagy két éve. Valószínűleg attól, hogy vízcserénél apukám vette ki és nem volt elég óvatos, megnyomhatta a gerincét vagy valamit.

Azóta nincs halam :(

2010. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én pontyom akkor pusztult el, amikor töltött pontyot készítettem vacsorára:)
2010. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
volt 4 törpeharcsám én fogtam öket 3 évig voltak akváriumba szép nagyra megnőtek de bőven volt még helyük egy éjszaka kiugrotak az akváriumból sosem értetem miért csinálták azóta nem tartok halakat.
2010. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb 3-4 hete volt egy halálozási hullám: 2 guppi, 2 páncélos, nem tudom mi volt a gond, azóta senkinek semmi baja. Lehet, hogy amikor világítás nélkül rendezkedtem az akváriumban megsérülhettek. De pl. apukám szerint az sem normális amit a páncélos harcsáim csinálnak, hogy olykor fent gargalizálnak a vízfelszínen akár percekig is. Amióta megvettem őket ezt csinálják, fura, a panda az nem, lehet a maradék 3 páncélos is odalesz emiatt?!
2010. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18:55 Az teljesen normális, hogy a páncélosok néha felmennek nálam is felszoktak, ugyanis képesek gyomorlégzére.
2010. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem egy hete kb. körülbelül hasvízkórban. milyen gyakran? csak akkor szoktak ha fialás van, mert nem mindig veszem észre őket és felfalják a kicsiket, ez is egy elhalálozási mód.
2010. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem pár éve ismerős adott 1 nagy halat, beraktam a többi közé, aztán majdnem az összes halam kimúlt hasvízkórban, 2db élte túl, egy vitorlás meg egy öves díszcsík. A vitorlás él, már kb 6 éve megvan :)

A díszcsík öreg volt tavaly meghalt.


Másik akváriumból aminek nem volt teteje, volt hogy néhány ékfoltos razbóra kiugrált.


Aztán egyik aksiba szórakoztam növényekkel, CO2-vel kinyírtam egy algaevőt, mer hülye vagyok :/


A barátom akváriumában meg tiszítás után eltűnt 2db galaxy razbóra, de nem tudjuk hova :)

2010. dec. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha új halakat vittem, a többi döglött érte, vagy tőle.. a lényeg hogy meghaltak páran.
2010. dec. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!