Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Emlékszik még valaki az EDAK-ra?

Emlékszik még valaki az EDAK-ra?

Figyelt kérdés
Olvastam itt lentebb egy kérdést, hogy hogy lehet sokmindent megtanulni az akvarisztikáról. Erről jutott eszembe, hogy szerintetek meg lehet valahol az az anyag, ami az Edakon volt?
2010. dec. 10. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még emléksszek mikor elkezdtem akvarizálni kb egy éve akkor tűnt el.

Eleinte még sokat olvasgattam,de utána már csak a goggleben a tárolt változatot tudtam elérni akkor elmentettem több cikket de azóta már törlődtek sajna pedig 80%-át elmentettem akkoriban.

Sajna szinte minden adatom elveszett ami a gépemen volt néhány vírusnak és egy bedöglött windows xp-nek hála na meg annak,hogy lejárt a vírusírtóm licensze én meg lusta voltam új kódot keresni.

Mindenesetre kár az Edak.cellkabel.hu-ért mert szerintem a magyar akvarisztika egy kiemelkedő tudástára volt.

2010. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én erről lemaradtam, nem jutottam el annak idején erre az oldalra. akvarista.hu-n lenne érdemes felvenni pár emberrel a kapcsolatot a megfelelő fórumokban, biztosan nem veszett kárba egy ilyen tartalmas és hasznos anyag.
2010. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 OGeri válasza:
Nekem megvan.
2014. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!