Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5 éves Puli kutyám,1-1...

Van egy 5 éves Puli kutyám,1-1,5 Majdnem 2 éve nem láttuk egymást, szerintetek emlékszik rám?

Figyelt kérdés
Kiskorában, a menhelyről én hoztam, el mert egyből hozzámbújt :) , de rég találkoztunk, 3-éves koráig neveltem,és nem tudom, hogy 2-év után emlészik-e rám?
2010. márc. 29. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
biztosan a szagodat megismeri pláne ha olyan sokáig te nevelted jó a memóriája
2010. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki sérelmet okoz egy kutyának arra szokták mondani, hogy vigyázz, mert a kutya nem felejt. Szóval nyugi, a kutyád nem felejtett el téged, biztosan fel fog majd ismerni és boldog lesz, hogy újra lát. :)
2010. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm , most megnyugodtam :) csakmert nemsokára, megint nálam lehet a kutya, ( Pami) a neve, családi okok miatt nem lehetett nálam, és most újból van rá lehetőség.
2010. márc. 29. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
szia! én úgy tudom hogy a kutyák 3 évig nem felejtik el az embereket!!! szóval biztos hogy emlékszik rád :)
2010. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy emlékezni fog rád, ha nem is azonnal.
2010. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 noci_99 ***** válasza:
Figyelj!A kutyának nincs időérzéke ami azt jelenti,hogy ha egyszer megszeretett akkor mindig fog szeeretni.
2010. ápr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
biztos, hogy megismer
2010. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Válaszokat, megismert:)

NAgyon örült nekem, SŐT else engedett mellőle, inkább Rám feküdt csak ne menjek el mellőle

2010. máj. 29. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!