Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szobai futóka (Scindapsus...

Szobai futóka (Scindapsus aureus) van valakinek az akváriumba?

Figyelt kérdés
Bevált ?
2010. dec. 12. 09:40
 1/10 gfero ***** válasza:
36%
a szobai futóka mint a nevében is benne van szobanövény tehát nem aksiba való
2010. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sok cikk foglalkozik vele ,én személyes tapasztalatok miatt kérdezem !


"Levágott hajtásai akváriumban, víz alatt is megélnek "

2010. dec. 12. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:
elvileg megélnek, jah, de még nem próbáltam, nekem a kaméleon terráriuma van tele vele
2010. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Platypus ***** válasza:
Ha teljesen a víz alá dugod, akkor egy darabig nőni fog, de egy idő után elrohad. Sok szép akváriumban látni, de mindig csak részlegesen van a víz alatt. Inkább akvaterráriumba, paludáriumba való növény.
2010. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy részlegesen ?A tetején lebeg ?
2010. dec. 12. 13:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Én most a Chlorophytum v Csokrosinda nevü elég eterjedt szobanövénny hajtásával próbálkozom és eddig elég jól birja. Ha jóltudom a tied egy levél ültetésével szaporitható, próbáld ki, ültesd bele és meglátod mi lesz. Nem veszithetsz semmit és a lelked is jobban megnyugszik. Lehet nincs igazam de ahogy olvastam, senki nem próbálta itt. Kiváncsi vagyok az eredményre, bármi lesz is. Sok sikert.
2010. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Majd írd meg sikerült e !Sok sikert !
2010. dec. 12. 15:21
 8/10 Platypus ***** válasza:
A gyökerei meg pár alsó levele víz alatt van, de a nagy része víz fölött. Nyitott növényes akváriumban nagyon jól mutat kiálló faágakra rögzítve.
2010. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi.Egyenlőre rádobtam a víz tetejére ,még nem tudok más vízen úszó akváriumi növényt beszerezni.
2010. dec. 12. 16:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Végülis vízben szokták legyökereztetni, szóval ha a levele kilóg akkor úgy szerintem bírnia kell.
2010. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!