Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gurámi oldalra dől. Mi lehet...

Gurámi oldalra dől. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt vele semmi gond. Ma takarítás után visszaraktam a vizébe, minden oké volt, egész délután aktívkodott. Most ránéztem, lent a víz alján piheg, és csak a bal uszonyát mozgatja, a jobbat csak akkor, ha már nagyon nem bír a ballal irányítani. A két tapogatója sem mozog, az oldalára csapva pihen mindkettő. Odamentem hozzá, akkor előjött, kicsit kavargott is a vízben, de utána lement a víz aljára, és enyhén bal irányba mindig eldőlt, amit próbált korrigálni a bal uszonyával. A jobb egyáltalán nem mozog. Külső elváltozás nincs rajta, és a színe is szép sötét. Amikor meg van ijedve, vagy beteg, akkor ki szokott fakulni. Most viszont ez sem áll fent. Tehát mi baja lehet? 30 literben van, egyedül.
2010. dec. 20. 21:59
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, jelentem, él és virul, csak a két tapogatója hiányos egy kicsit..
2011. jan. 14. 14:23
 22/22 Salx Narval ***** válasza:
Örülök , hogy megúszta a halad.Tartsd be ezután a tanácsainkat és nem lesz gond.Üdv.
2011. jan. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!