Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan rendelitek a növényeket?

Honnan rendelitek a növényeket?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Veszem boltban. Nem olyan nagyértékű dolgok, hogy megérje kifizetni a postaköltséget.

Egyébként meg google:P

2010. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát nem tudom mire gondolsz, de ha akváriumi növényre, akkor SEHONNAN!

Bátyám mondja mindig (nagy akváriumos), hogy rendel a franc, ő akkor nyugodt, ha a saját szemével látja, hogy egészséges-e az a növény, és úgy összességében, hogy minden rendben van-e vele!

Ha nem ehhez kapcsolódik a kérdésed, akkor bocsi:P


22L

2010. dec. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

de hülye vagyok, oké már látom Halak, akvarisztika!:)

második voltam

2010. dec. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Növényt nem szabad rendelni.

Habár vannak olyan boltok amelyek vállalják a hogy elküldik futárral de azt nem garantálják hogy megérkezik :) (nem is csoda)

Nem bírja ki a növény a hideget :)

Én még régebben vettem növényt télen de akkor is mondta a boltos hogy lehetőleg fűtött helyen szállítsam haza mert "kifázik" és vége.


Viszont úgy rendelhetsz hogy a közeledben lévő akvarisztikában ha van honlapja és előrendelése akkor megrendeled a növényeket és érte mész :)

2010. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

A növények szépek, egészségesek, csigamentekek, a szállítás korrekt.

2010. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Doruss ***** válasza:
Én mindig boltban veszem. Valahogy úgy jobban lehet válogatni és láthatod, hogy mennyire egészséges meg ilyenek. Sokkal egyszerűbb úgy.
2010. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a legegyszerűbb, ha egy közeli boltban megrendeled. (Előny, ha van a boltnak honlapja.) Megúszod a postaköltséget.
2010. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Platypus ***** válasza:

Ha valaki ritkább fajokat szeretne, nehezen ússza meg rendelés nélkül. [link]

Őket dícsérik a legtöbben, de elég drágák. Hétköznapi fajokat nem éri meg tőlük venni.

Télen szerintem nem a legjobb ötlet vízinövényt rendelni.

2010. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!