Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy szedjem ki a lehulott...

Brigi ^^ kérdése:

Hogy szedjem ki a lehulott növényt az akváriumból?

Figyelt kérdés
Van egy hínárféle növényem, aminek az egyik szára letépődött, a felszínen úszkált és ledobta a kb. 1cm-es vékonyka leveleit. Ezzel csak az a baj, h a kövek közé is lesüllyedt és onnan nem tudom kivenni azt a sok 1000-nyi darabkát. Félek, hogy elkezd majd rothadni a víz... Most szedjem szét az akváriumot és rendezzem be újra? :S
2010. dec. 27. 11:09
 1/4 Platypus ***** válasza:
100%
Vegyél talajporszívót, de egy egyszerű gumicsővel is összeszedheted. Fogod a csövet, belógatod az egyik végét az akváriumba, a másik vége alá raksz egy vödröt és megszívod. Ha egyszer megindult a víz, mindaddig magától fog folyni, amíg a vödrös vége lejjebb van mint a másik. Ezzel a módszerrel szépen össze tudod szedni az összes trutyit az aljáról.
2010. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom. :D
2010. dec. 27. 11:54
 3/4 Doruss ***** válasza:
100%
Ezt még annyival egészíteném ki, hogy a cső akváriumban levő végére jobb, ha raksz egy tölcsért, mert nekem, amikor tölcsér nélkül próbáltam, felszippantotta a kavicsot is.
2010. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
huhh... köszi, hogy szólsz. :)
2010. dec. 27. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!