Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aimoneri. Nincs más neve...

Aimoneri. Nincs más neve ennek a halnak?

Figyelt kérdés
Törpe szívóharcsát kerestem, ezt ajánlották helyette az állatkereskedésben. Algaevőre lenne szükségem, eddig ancijaim voltak, de azoknak új gazdit találtam (nekik kicsi volt az akváriumom). Szerettem volna utánanézni, de nem találok erről az ainomeriről egyetlen képet se a neten.
2010. dec. 30. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy csomó kép.


[link]

2010. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És itt az aymoneri.

[link]

2010. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rosszat ajánlottak, nagyobb a helyigénye, mint egy algaevőnek. Helyesen teszed, hogy utánanézel, a diszhal.info-n szinte mindent meg kell találnod.
2010. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:
Moszatevő márnának meg algaevő csíkhalnak is hívják(Gyrinocheilus aymonieri), és még nagyobbra nő, mint az anci. A törpe szívóharcsa jó döntés.
2010. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Megnéztem a hivatkozott linkeket. Őszintén szólva lehet, hogy én vagyok nagyon hozzá nem értő, de nekem hasonlónak tűnnek ezek a halak külsőre a képeken, és hát szerintem az állatkereskedéses mindkettőre hasonlít. Viszont az oldalán rombuszminta sor van, nem egyenes csík (jól megfigyeltem, hogy be tudjam azonosítani). Lehet, hogy ez egy harmadik lenne?

2010. dec. 30. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!