Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ennek a halnak mi a neve?

Ennek a halnak mi a neve?

Figyelt kérdés

[link]


Vki tudna küldeni egy linket az igényeiről. KÖSZI!


2011. okt. 1. 14:55
 1/5 anonim válasza:
100%
Gugli, kb. fél perc: [link]
2011. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:
100%

Ez egy Nannostomus, de nem tudom pontosan melyik faj. A Nannostomus mortenthalerire emlékeztet leginkább, de annak a farkán is van piros.


Ez egy rokona, erről legalább van magyarul is valami:

[link]

2011. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: Csak szólok, hogy ez az oldal PONTOSAN ABBÓL A CÉLBÓL VAN hogy feltegyük a kérdéseinket szoval nemkell álandóan ez a google-s szöveg!! Ez olyan mintha a google kiírni amikor keresel, hogy: gyakorikérdések.hu! kb 1óra és válaszolnak!! XDDD
2011. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

T. kdominik! Ha engem érdekel valami, akkor utánanézek. Úgy tűnik, hogy a kérdező tartaná is ezt a jószágot, azért akar hallani az igényeiről is.

Egyébként nincs bajom magával az oldallal, csak az zavar kissé, hogy olyan alap dolgokat is kérdeznek, amire egy kereséssel hamarabb talál választ, minthogy ide bepötyögi a kérdést.

2011. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egy nanohalas oldalon láttam ezt a halat..
2011. okt. 1. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!