Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Algaevő harcsának lehet adni...

Algaevő harcsának lehet adni Zöldséget vagy gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
pl. uborkát vagy valamit?mintha valahol olvastam volna
2010. dec. 30. 16:38
 1/10 A kérdező kommentje:
és ha lehet milyen időközönként, és mennyit??)
2010. dec. 30. 16:39
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem lehet, hanem KELL! Imádják.

Uborkát, borsót, cukkinit, salátát, spenótot, tököt, sárgarépát.


Én ezekböl egy-egy szemet illetve egy egy szeletet egy csészébe teszek, engedek rá kevés vizet és 2 percre be a mikróba. Ettől megpuhul, víz alatt kíhűtöm és mehet az akiba. Éjszaka adom, másnap reggel kiveszem a maradékot. 2 naponta ezt, a köztük lévő napokban sera wels chipset, egy nap pedig szünet minden héten.

2010. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem egyszerre mindet, hanem mikor mi van kéznél. Egyszer ezt, egyszer azt. És fontos, hogy vegyszermentes legyen, tehát jobb a kertből származó dolgokat adni, mint a boltiakat. Egy tő saláta és borsó a szobában is megterem, cserépben :) Nálam van.
2010. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Huuu, már azt hittem hülyeséget csináltam:) Még nem régota van meg, megszoktam neki mikrozni az uborkát én is aztán ki szoktam én is hütteni. Csak gondoltam azért megkérdezem ne hogy baj legyen a végén:)
2010. dec. 30. 16:49
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ:)
2010. dec. 30. 16:50
 6/10 Platypus ***** válasza:
100%
Hozzátenném, hogy a pritaminpaprikát is imádják.
2010. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
törpe szívóharcsáknak is mehet ilyen eleség?
2010. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mehet.
2010. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
köszi Murr !Holnap akkor nagy lakomát rendezek nekik :)
2010. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Helyes, de csak módjával, keveset adj, mert könnyen elronthatja a vízminőséget, másnap pedig vedd ki a maradékot. Ha nincsenek hozzászokva elsőre nem vetk rá magukat, de ha megtalálták nem engedik el, legközelebb már le se ér a talajra már rajta lesznek :)
2010. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!