Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen zöldséget, gyümölcsöt...

Milyen zöldséget, gyümölcsöt adtok a kutyusotoknak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A kutyám nagyon szereti a cseresznyét, diót (!!:), és rendszerint leszüreteli a szilvafa alatt a lepotyogott gyümölcsöt, vagy a barackot. Gyümölcsökből mindent megeszik, zöldségeket meg még csak maradékkal szokott kapni.
2011. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyum dió mániás volt,de görögdinnyét,banánt és a mandarint is szívesen eszi.
2011. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
répát és diót.
2011. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
répa, sárgadinnye, görögdinnye, alma, narancs, neki a banán nem jön be, borsó, kukorica...hirtelen ennyi, ami eszembe jutott.
2011. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Az én kutyuskám szinte minden gyümölcsöt megeszik. Nemrég jöttem haza horvátországból és hoztam fügét. Imádja. De bele tudna fulladni a dinnyébe, almába, körtébe, szilvába, cseresznyébe..

A zöldségeket annyira nem szereti, max. ha valami husival van együtt. De van, hogy kiválogatja a levesből is.

2011. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy 8 hetesnek is adhatok ilyeneket?( Westie)
2012. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gyümölcsöt adhatsz pici kutyusnak is, csak módjával...
2012. jún. 29. 12:48
 8/8 anonim ***** válasza:

azt hittem, lopják a szőlőt.

végül is nem nagyot tévedtem :D

2015. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!