Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mik ezek az ízék a belső...

Mik ezek az ízék a belső szűrőmben?

Figyelt kérdés
Van egy eheim szűrőm, szivacsszűrő: Vannak uye a szűrő szivacsok. És felette van egy + rész, amiben ilyen gyöngyszerű izék vannak. Mint egy rúd, és fel van darabolva. Kis kerámia szerű ízék vannak benne. + adtak hozzá egy szivacsot, ami oda menne be. De, mutat a képen szivacsot, meg ezeket a gyöngyöket. Mik ezek?
2011. jan. 3. 15:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezen felesleges ennyit filózni. Alul van ugyebár egy szivacsod. Felette egy dobozka, amiven most kerámia gyűrűk vannak. A csomaghoz kaptál szivacsot is, ami a kerámia helyére tehető. A kettő közül én a szivacsot használnám, ahogy mondtam a kerámiát feleslegesnek találom belső szűrőben. De ha akarod maradhat, ártani nem fog. Ha aktív szened is van, azok fekete rudacskák, azt hagyhatod benne, nemrossz, de rendszeresen cserélni kell, én nem használom. A többi amiket olvasol szintén felesleges, semmi szükséged substratra. Az aquaball egy nagyon jó belső szűrő, de ne akarjuk többre használni, mint ami. Mechanikai szűrő, bármivel is próbálod megtölteni, rendszeres részleges vízcsere szükséges mellette.
2011. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!