Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet hogy koronás bettám van?

Lehet hogy koronás bettám van?

Figyelt kérdés

Van egy még ivadék kb 3-3,5 cm es bettám.

A farokúszója tüskésen végződik

( [link]

A Farokúszó ilyen "kettesével" tüskés) a hátúszója is "tüskés"

és a "has" úszója is .

Lehetséges hogy, koronás betta?


2011. jan. 4. 15:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az elmondásaid alapján annak tűnik. Ha feltudnál tölteni egy képet róla akkor könnyebben meglehetne ítélni.
2011. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Találtam 2 képet róla csak 1 kicsit el van mosódva de úgy ahogy látszik :D A kis kék és fekete fejű [link]


[link]


Nagyítsd fel és akkor úgy ahogy jobban látszik :) köszi a segítséget .

2011. jan. 4. 15:36
 3/22 A kérdező kommentje:

Bocsi véletlen 2 ugyanolyat küldtem :D


[link]

2011. jan. 4. 15:37
 4/22 A kérdező kommentje:

Ilyen nincs :@:D


[link]


Nah ez már a másik :D

2011. jan. 4. 15:38
 5/22 anonim ***** válasza:
A "kék" esélye elég nagy, hogy koronás, de mivel 4× ugyanazt küldted el a feketéből nem sok látszik :D
2011. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
nem, ez ios ugyanaz:D töltsd fel újra szrintem a képfeltolte.hu-ra, vagy nme tom:D
2011. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Vááh tudom :D

[link]


Tán most :D

2011. jan. 4. 15:42
 8/22 anonim ***** válasza:
81%-os vagyok ismét. Ez már egy másik kép :) De én csak a "kék" színűt látom annak. A másik egy kicsit elvan mosódva, de ahogy összehasonlítottam az úszóikat a formák másak. (Amúgy nálad elvan 2 hím egymás mellett?)
2011. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Igen csak a kis kék hímet gondoltam én is annak de jó :D 300 Ft ért vettem és koronás :DDDDDDD


Igen nagyon jól elvan a 2 hím egymás mellett már kb 2 hónapja vannak együtt és semmi kergetőzés se csipkelődés nincs Még van 2 lány betta így össz 4 en vannak

Mennyi az esélye hogyha a kis koronást pároztatom egy sima nősténynek akkor koronás ivadék lesz?

Illetve hány % lesz rá ?

Nyáron ivarérett lesz a hímem?

2011. jan. 4. 15:55
 10/22 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, hogy szaporodnak-e egymással, mert ha igen akkor én koronás nőstényt veszek. 6 és 12 hónapos koruk között a legalkalmasabb a tenyésztés. Szóval nyár körül.
2011. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!