Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet hogy koronás bettám van?

Lehet hogy koronás bettám van?

Figyelt kérdés

Van egy még ivadék kb 3-3,5 cm es bettám.

A farokúszója tüskésen végződik

( [link]

A Farokúszó ilyen "kettesével" tüskés) a hátúszója is "tüskés"

és a "has" úszója is .

Lehetséges hogy, koronás betta?


2011. jan. 4. 15:23
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget akkor nézek egy csajszit neki ;)

És nyáron szaporítok :D

2011. jan. 4. 16:10
 12/22 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá.:) Én is akkor szeretnék bele vágni, bár nem tudom mennyi idős a hímem :D (4cm-es)
2011. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Köszi remélem a te szaporításod is sikeres lesz :D

Itt egy jó kis táblázat :


[link]


Itt úgy ahogy belőheted a korát :D

Bár a méreteket nem nagyon értem :D

HA vannak képeid a bettádról akkor szívesen megnézném :D

2011. jan. 4. 16:27
 14/22 anonim ***** válasza:
A szaporodásnál inkább a nőstény génjei a meghatározóak, neki kell koronásnak lennie, ha ilyen utódokat szeretnél. Mivel a hímek még nem kifejlettek, így nem kergetik egymást, később majd fogják. Egyébként nem bántja a szemedet az a piros műanyag növényutánzat? Nem tudnál igazit beszerezni? Hidd el, jobban járnál. Ráadásul egy szivacsszűrő se lenne rossz, ha jól látom a víz minősége alapján, az sincs. Bocsi ha tévedtem.
2011. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszi a választ .

Hát remélem megszokják egymást és elkerülhető a kergetőzés :D de ha már nagy lesz így is úgyis el lesz különítve.

De mostanában az egész aksi kinézet szúrja a szememet ezért megcsinálom a medence vízforgatóját (Szerintetek az kiszűrné az algát és az ürüléket?)

És majd csak azután veszek élő növényt , nem akarom hogy gyorsan elpusztuljon a növény vagy hogy algás legyen.A jávai moha vagy a karácsony moha kibírja gyenge fényben?

Szivacsszűrőm van ,amikor a képek készültek még nem volt.

2011. jan. 4. 16:38
 16/22 anonim ***** válasza:

[link]

[link]



Itt van az enyém. Nem tudom mennyire kivehető, de csinálok egy pár képet és küldök még :)

2011. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A jávai mohának, lándzsás vízipáfránynak, anubiasnak elég a kevés fény, de ez azért nem egy kis íróasztali lámpát jelent. Egy kisebb teljesítményű neon nem árt.

Megszokni pedig nem fogják egymást, területvédők, ez kis helyen agressziót szül. Nagyobb akváriumban sok növénnyel elkerülhető az összetűzés.

2011. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Szép betta nagyon hasonlít az én nagy bettámhoz :D

Köszönöm a segítséget !!És a válaszokat !!

2011. jan. 5. 16:42
 19/22 anonim válasza:

Helló,


azt kérdezném hogy pesten hol lehet koronás betta nőstényt találni? én eddig még csak hímet láttam.


Segítségedet előre is köszönöm.

2011. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Hát én nem pesti vagyok hanem bajai .

Baján épp most vannak koronások de hát elég silány állapotban pusztulóban vannak.

Koronás csajszi nagyon ritka legalábbis én még nem találtam sajnos.

Ma voltam kisállatkerben és találtam még 1 koronást de az egyik szeme fehér volt ezért nem vettem meg , szerintetek vegyem meg?

2011. jan. 6. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!