Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » JBL Manado vagy valami más?

JBL Manado vagy valami más?

Figyelt kérdés
Na most aztán elkeseredtem piszkosul!Akkor szerintetek mi legyen a talaj ami jól is néz ki,nem rohad bele adzsuva,olcso is és a növények is csipázzák?
2011. jan. 7. 16:16
 1/2 Platypus ***** válasza:

A 3 feltételed nem nagyon teljesül egyszerre. A bazalt szép, olcsó, de a növények és a bacik nem csipázzák annyira.


A JBL manado növény és akváriumbarát, tűrhető az ára, de szerintem nem szép. De ez magánvélemény, kinek mi tetszik. Keress rá a youtuebon, hogy manado, és nézegesd hogy mutat berendezett akváriumban.


Az ADA talajon csodaszépek, nagyon jók növénynek-állatnak-bacinak, de nem olcsó mulatság.

2011. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a Manado jól néz ki. Van még Aquatic Nature talaj, [link] de az meg nem a legolcsóbb.
2011. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!