Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ki milyen halat növényt tart...

Ki milyen halat növényt tart az akváriumában?

Figyelt kérdés
Kiváncsiságból kérdem:)És az is érdekelne hogy hány literes az akvárium:)
2011. jan. 7. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 70 literes van. Mivel spórolni akartam, gyenge a világításom, ennek megfelelően jávai moha, anubias, microsorium, hólyagos vízikehely és kisebb cryptok a növények. Halakból elevenszülőket tartok garnélákkal és csigákkal, de hamarosan vagy törperazbóra csapatokra váltok, vagy Pseudomugil gertrudae nevű halacsokra.
2011. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

az én szomszédom halkereskedő...:)

A legjobb a guppi, azzal sok bajod nem lehet... elég jó még a platti is, a sziámi harcos viszont idegbeteg.

nekem az algaevő a kedvencem, az elég nagyra tud nőni. kell almacsiga! az több algát eszik, mint amennyit sz.rik. a kis barnákkal már baj van, azokat meg kell ölni.

volt egy 10 literes kezdő akváriumom, utána egy 90 literes nagy...

Sok hínárt meg tisztított göcsörtös fát raktam be nekik, hogy el tudjanak bújni...:)

2011. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Microrazbórákat és garnélákat, mert azoknak egy 20 literes akv. is olyan nagy, mint hozzám képest az Omszki tó, pl:


[link]

[link]


Ezekből van nekem:

Galaxy, Yellow, Borarasból 3féle, Tigris, New Bee, Parázslazac, Red Cherry, Törpe szívóharcsa, Endler


Növények: jávai moha, Anubias nana, anubias bateri gold, lilaoepsis vizifű, meg mindenféle kis cafrang, néhol zöldalga is meg fonal alga is :)


Volt sokféle halam, mert össze-vissza cserélgettem:


[link] <-- régiek

[link]

[link]

[link] <-- újabbak


Jelenleg 4 akváriumom van: 20, 40, 72, 90 literesek

2011. jan. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hja és a csigákat kihagytam, bár az nem hal, na mindegy :)
2011. jan. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Salx Narval ***** válasza:
100%
4db vitorlás, 1pár zebrasügér 50 ivadékkal:D, 1db vén anci,egy-egy raj, kék neon,ékfoltos razbóra, fekete és fehér tetra, valamint páncélos harcsák vegyesen.Van még 10db amano garnéla is.Növény : anobias,vízi fű,jávai és úszó májmoha,vízi páfrány,tüskéshínár,vízi kehely, vízi kalász.300 liter.
2011. jan. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszerűbb lenne leírnom, hogy mit nem tartok. 40-50 akváriumom van.
2011. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

70 literes aksiban:1 betta ami nagyon szelíd,imádni való

2 citromlazac,9db neon,2 ékfoltos razbóra,2 algaevő,1 zebradánió,és van 2 halacska aminek a nevét sem tudom :)+1 vitorlás.

2 gömbmoha és szintén 2 növény aminek nem tudom már a nevét.:)

2011. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Halak:

Pseudotropheus Socolofi

Pseudotropheus spec. "Elongatus Mpanga"

Pseudotropheus Acei „Itungi”

Labidochromis sp. "Mbamba"

Labidochromis Caeruleus „Yellow”

Melanochromis cyaneorhabdos "Maingano"


Ancistrus Temminckii

Corydoras Melanistius

Ancistrus Sp. "Albino"

Chromobotia macracanthus


Növények:

Anubias Heterophylla

Cryptocoryne crispatula var. balansae

Anubias Barteri

Microsorium pteropus

2011. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt kifelejtettem, hogy 300 literes, meg van 2 54 literes nevelő is. Hamarosan jön egy 150-200 literes vitorláshalas is.
2011. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Doruss ***** válasza:

Nekem egy 54 literes van guppikkal, neonokkal és szumátrai díszmárnákkal, meg van benne két aymonerry, egy almacsiga meg sok maláj tornyoscsiga meg hegyes hólyagcsiga. Növények: cabomba, anubias-félék, a pontos nevét nem tudom mindegyiknek, elég sok van.

Meg van egy 20 literes nevelő, abban van egy echindorus, és pár guppi. De ezt az akváriumot szerintem hamarosan szétszedem és elrakom, mert a benne levő guppik felnőttek, és egy részüket beraktam a nagyobb akviba, a többit pedig majd elviszem a kereskedésbe. A növényt is berakom a nagyobbikba.

2011. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!