Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy ilyet mennyi pénzböl...

Egy ilyet mennyi pénzböl lehetne összehozni?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=qDu2cDzcgZI&feature=related én 500 ezer forintra tippelnék vagy többre. Szerintetek?
2011. jan. 8. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
1-1,5 millió inkább, de lehet van 2 is, attól függ mekkora (így nem annyira látszik), milyen halak és technika van benne. Annyit láttam, hogy cápa meg bohóchalak vannak.
2011. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
énis másfél körülre tippelnék.
2011. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
:D Elkezdek egy ilyenre gyűjteni! xD Különben nem kicsi ez a cápának? Elég nagy a cápa az akváriumhoz képest.
2011. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Panna99 válasza:
rengeteg pénz és idő mire elkészül egy ilyen. a "tengeri" akváriumot mire előkészítik az állat befogadásához.
2011. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi ez neki... amúgy nem tudni mekkora pontosan, mennyi élőkő van benn, milyen technika stb...
2011. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szegény cápa...

Az ilyen haltartót kalodába zárnám egy hétre.

2011. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 1-2 millió közötti összegre tippelek, viszont amit látok nem szép, hanem állatkínzás. A bohóchalaknak szép nagy az akvárium, de ez a cápa több 10 kilométereket úszik naponta. Én elvenném tőle és még jól meg is b'sznám az akvárium költségeinek duplájára.
2011. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mért nem jó neked a cápamárna?

http://www.youtube.com/watch?v=mddKcJQvTdc


kb 1000 Ft egy cápamárna, veszel kettőt

egy 200-300 literest veszel hiredeésből 20-30 ezeré


[link]



Ugyanúgy néz ki mint egy cápa, csak nem bánt senkit, sőt inkább félős, békés kishalakat is lehet mellé rakni, jó 30 centisre megnő, csak le kell takarni az akvárium tetejét, mert szeret szaltózni és kiugrik a vízből.

2011. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért ki mondta hogy akarnék is csak kiváncsi voltam . xD
2011. jan. 8. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!