Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mondjuk 20ezer forintból...

Mondjuk 20ezer forintból milyen akváriumot lehetne összehozni?

Figyelt kérdés

Már régóta vágyok rá és most van lehetőségem. Ennyi pénzből hány litereset lehetne összehozni szűrőkkel világítással és satöbbi? Milyen halak,növények?

köszi a választ


2011. aug. 12. 18:19
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és a legfontosabb,hogy debreceni vagyok.honnan tudom a dolgokat megvenni?
2011. aug. 12. 18:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, ennyiért szerintem használtban kellene gondolkoznod. Bár egy új 50 literes szett talán kijönne belőle, de feltölteni, halakat és növényeket venni, kaja, aljzat, tápszerek, még legalább 10 ezer forint, de inkább több.

Legalább 70-80 litereset próbálj venni.

Viszont mielőtt belevágsz és kiadsz ennyi pénzt, olvasd el az akvarista.hu főöldalán az e-bookokat, illetve a Horn-Zsilinszky: Akvarisztika c. könyvet. Nagyon nagy csalódások érnek, ha nem készülsz fel alaposan (még így is előfordulhat), ne költs ennyit feleslegesen.

2011. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Éböl hadnagy válasza:
20 literse kijön belőle és még a berendezést és a halakat is meg tudod venni ennyi pénzből.
2011. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!