Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyek azok a békés, akváriumi...

Melyek azok a békés, akváriumi halak, amelyek, nem "átlagosak és mindenkinek van"?

Figyelt kérdés

Átlagoson értem a guppit, xifot, gurámit, mollyt.....

Ne értsetek félre tünemény halak, csak szeretnék valami "újat", ami nem mindenkinek van. Persze azért ne legyen valami hatalmas extra igényű kis fickó, mert nem venném a lelkemre, ha bármi is történne vele:(

Ma töltöttük fel még csak vízzel és aljzattal a 120l-es akit. Berendezés kigondolva, egy hím betta tuti lesz benne, és egy rák a többi még kérdéses!


előre is köszi!


2011. jan. 9. 20:37
1 2
 11/18 Platypus ***** válasza:
Gertrud kalászhala lenne a neve a latin név alapján fordítva, de nem használják. Kreatívan gondolkodva a pettyesúszós kalászhal illene rá.
2011. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem vannak kolibri halaim.Tényleg szépek.Bár nekem nem ennyire mint azon a két videón.De gondolom hogy azért mert társas aksiban vannak.Az a legszebb amikor udvarolnak a nőstényeknek.Teljesen kifeszítik az úszójukat.
2011. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszi a sok választ:)
2011. jan. 9. 21:51
 14/18 anonim ***** válasza:
én most üvegharcsára vágyom. Nem a legritkább, de nincs mindenkinek az biztos. 6 példányra az egész mostani állományt(elevenszülők, gurámik, dániók, harcsák) elcserélném.
2011. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát nem átlagos


nekem volt együtt frenatusz, gömbhal, botia és vitorlás.


A gömb miatt sózni kellett a vizet jódmentes sóval.

De nem raktam bele olyan sok sót, hogy mittomén a többieknek ne kapjanak sómérgezést, mert a többinek nem kell sózni :)


Az olyan volt, hogy bevilágítottam lézerceruzával és a gömbi követte a fényt, az mindig odajött ha odatettem a kezem (olyan mint egy macska) csak azt élő kajával kellett etetnem, tehát tubifex / szunyoglárva , vagy néha megette a fagyi kaját is ha már nagyon éhes volt.


A plattikat viszont a gömbi kinyírja előbb-utóbb, a platti meg hát az is olyan mint a xipho.

2011. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nem különlegesek, de mára már, egy kicsit háttérbe szorultak a díszcsukák, pedig csodaszépek.Elég kevesen tartják őket.Én csak ajánlani tudom. Egy kis csapat kell belőlük, így mutatósak igazán.
2011. jan. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Apistogrammák, üvegharcsa, palacsinta algázó, üveg késhal, farokfoltos díszküllő, lófejű csík, sziklaharcsa, félcsőrös csuka, baltahasú lazac...
2011. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat, mindnek utána nézek.

Találtam egy halat, ami nagyon szép, csak még nem olvastam el a leírást, még neki is utána kell néznem

[link]

2011. jan. 10. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!