Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy nagy akváriumot hogy...

Egy nagy akváriumot hogy mozgatnak?

Figyelt kérdés
Egy 100 és a fölött lévő akváriumot hogy mozgat ja az ember? Oké, a boltban segítenek berakni a kocsiba, de ha az ember egyedül van, akkor nem tudja bevinni a házba, meg elhelyezni? Úgy értem, nehéz megfogni, mert olyan széles nem?
2011. jan. 10. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy 100 literes nem olyan óriási azért, az arányaitól is függ a megfoghatósága, de azért egy embernek is el kéne bírnia! Az enyém 120 litereres és egyedül is elbírtam (lány vagyok). Persze jó a segítség, én sem cipelek szívesen egyedül ha nem muszáj, meg aztán amiatt is jól jön valaki, nehogy leverj valamit vele ahogy viszed a szobába.
2011. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk két emberes volt a költöztetése.Nem azért,mert egy ember ne bírná el,bár elég nehéz,hanem mert nem tudsz vele mozogni rendesen.Ha meg kicsúszik a kezedből...

Ja és 160 literes

2011. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gfero ***** válasza:
az én 150 literes aksimmal nagy szerencsém volt hogy találtam még 3 erős férfit igy a 4 sarkától fogva bevittük nagy nehezen,másképp targoncát kelet volna hívni vagy az eladott hogyha már megvetem vigye be a napaliba és ha már ott van töltse már tele vizel nehogy már én cipeljem
2011. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
120 literest még el kell bírnod, ahogy írják, 50 kilós lány létemre én is elbírtam, nemrég adtuk el. Nekünk a 300 literes hátterezettet, ami volt kb. 50-60 kiló, már 2 ember is nehezen bírta. :)
2011. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Mi ketten az üvegessel vittük be és tettük a helyére a 300 literes akváriumot, még így sem volt könnyű a fordulókban. A lakásba az ablakon tettük be, mert sok a kanyar:D 30 éve nem volt mozdítva és remélem nem is lesz.:D
2011. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én amikor a 60literest hoztam el a boltból (Javításra szorult->törés kár) akkor majd meg szakadtam. De amikor vittem semmi bajom nem volt. Szerintem azért mert 6× vastagabb üveg lett ráragasztva még pluszba mint volt. De amúgy nem volt vészes. :D
2011. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!