Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan vehetném rá apukámat,...

Hogyan vehetném rá apukámat, hogy vegyen nekem egy 220 literes akváriumot a mostani 60 literes helyett?

Figyelt kérdés
A halak szinte már kinőtték az akváriumot. [link] itt az akvárium
2011. jan. 11. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ajándékozd el a halak egy részét. A 60 l bőven elég. A 220 l-es nagyon sokba kerül és nagyon nehéz rendben tartani.
2011. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyagi helyzeten múlik, nem kedv kérdése.
2011. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nehéz rendbe tartani??? ebben tévedsz, még könnyebb is, mint a kis 60l-est!:) gyönyörű szépen beáll a biológiai egyensúly a nagyban.


először tudni kellene, hogy miért nem akarja apud? Anyagi okok miatt?


22L

2011. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem anyagi okok miatt. Azért nem akarja, mert hogy az már túl nagy, meg minek nekem akkora....
2011. jan. 11. 16:26
 5/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok


hát azért mert sokkal sokkal szebb, és mutatósabb, mint egy kis 60 littyós. nekünk 120as van, de hát valami csodaszép.

És ha rendesen be van rendezve, takarítóhalakkal,algaevőkkel, és minden jól van csinálva, akkor mondom gyönyörűen beáll a biológiai egyensúly, mi 3 havonta csinálunk részleges vízcserét, fél évente pedig teljeset, de azt sem mindig, mert annyira szép tiszta, hogy tényleg csak a halak miatt szoktuk.:)

2011. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De most meg azt is mondja, hogy "Már minden csak akváriumból áll!". Mondjuk van 3 akvárium, a 60 literes egy 15 literes és egy 20 literes.Vajon ha beszüntetném a 2 kisebb akváriumot akkor nagyon esély lenne rá? Csak 1 gond van...a 15 literesben Betta hím van, és nem nagyon szeretném belerakni a 60asba mert ott guppik, xiphok, mollik stb... vannak.
2011. jan. 11. 16:38
 7/12 anonim ***** válasza:

megint én vagyok!

nyugodtan tedd be közéjük a bettát! A betták más halakkal jól kijönnek, csak a saját fajtájukkal nem:)

Szüntesd meg a többit, max egyet hagyj meg nevelőnek, ha lennének kicsik majd...

és mond apudnak, hogy még mindig jobb ez a hobbi... vagy talán jobban örülne, ha rallyznál? vagy ejtőernyőznél?:P

2011. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát én azt mondtam neki, hogy a 20asat megszüntetem és a barátnőjének adom, mert neki az enyém tetszik nagyon...Lehet növényekkel együtt oda adom. Csak azt használtam eddig nevelésre, de akkor a 15-öst fogom. [link] <- 20-as. Ugyanilyet láttunk 5500ft-ért.
2011. jan. 11. 16:49
 9/12 anonim ***** válasza:

Győzködd még egy kicsit.Nekem az összejött.Pont a nyáron kaptam egy új aksit 110 literes és nagyon szép.Szerintem sokkal jobb egy nagyobb aksi mint egy kisebb.Szebb, mutatósabb,könnyebb tisztántartani,berendezni stb.És az elevenszülők imádják a nagy mozgásteret.Minden szempontból jobban jársz Te is egy 220 literes aksival.(és a halaid is)

Sok sikert !!! :)

2011. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást. :) Találtam egy 410-eset olcsóbban, de azt még megemlíteni sem merem :D
2011. jan. 11. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!