Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan viselkednek a guppik...

Hogyan viselkednek a guppik mielött megindulna a szülés náluk?

Figyelt kérdés
szoval hogy csak ugy vannak , vagy nagyon izgatottak...vagy mi? Bocsánat de ez az első hogy szülni fog a guppim:)
2011. jan. 11. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában idegesen úszkálnak, bujkálnak a többiek elől.
2011. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hello, emlékeim szerint semmi különös nincs a viselkedésükben mielött szülnének csak annyi hogyha már nagyon dagadtak akkor várható... egyébként nem nagy élmény, mert a felét a kicsiknek élből meg is eszi - ha nem túl életre valók a kicsik - vagy ha több hallal együtt tartod... de ha van fiu is meg lány guppid akkor szülnek majd ükrebükre rövidesen olyan lesz az akvárium mint egy halkonzerv :-) én le is passzoltam öket...
2011. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rendszerint közvetlen szülés előtt kiszögletesik a hasuk befeketedik a terhességi folt. De ami a viselkedést illeti mindig elbújik valamelyik sarkába az akváriumnak elkergeti a halakat maga körül és úgy próbálkozik mintha ki akarna menni az akváriumon, neki megy az üvegnek vagy csak egyszerűen egy helyben lebeg kissé előredőlve ez már közvetlen a szülést jelenti. Remélem segítettem
2011. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 keledav válasza:
Én nekem ma szült a guppym. Reggel hétkor fogta magát bement a szülőszobába, ahol egy hétig bennt tartottam,hogy majd szülni fog,de nem így lett. Szóval magától bement a szülőszobába és elkezdett szülni. igaz párat megettek a többiek vagy kiszökött, vagy az anya ette meg, most még amikor ezt írom, akkora a hasa, mint egy hordó.
2012. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!