Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy viselkednek a kispapák a...

Hogy viselkednek a kispapák a szülés közeledtével?

Figyelt kérdés
Mert az enyém teljesen ki van idegileg. Első gyerek (neki), már csak egy hét van a kiírt időpontig, de a férjecském napról napra idegesebb. Egyik perceben boldog, másik percben tisztára össze van törve. Lassan már a kocsiba sem merek mellé beülni. Tegnap is a rendőrök higgasztották le. Alig alszik éjjel, nem tud magával mit kezdeni. Ez az állapot úgy 2-3 hete kezdődött és egyre kifejezettebb. Ha megszületik majd a kisfia, vajon lenyugszik vagy még idegesebb lesz vajon? nagyon akarta 9 hónbappal ezelőtt ezt a kisbabát, nem mai gyerekek vagyunk, 40 évesek.
2010. jan. 5. 19:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Nekem ez a baba a harmadik lesz, viszonylag nyugodt vagyok. Csak a párom idegesít, meg az egyre unalmasabban érdeklődő rokonok. :-)
2010. jan. 5. 19:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia.hát nálunk olyan érdekes mert pont forítva van.RENGETEG gondunk van vállakozó sztem ezzel elmondtam mindent anyagilag a béka segge alatt vagyunk és ő abszolut nem mutatja felém h ideges pedig a tehességem elött nagyon ki tudott bukni.de most azt veszem észre h miattam/tunk tartja magát és nem akarja mutatni h én ne idegeskedjek.persze igy is idegeskedek de hálás vagyok neki h ő nem tesz rá egy lapáttal megkímél.már lassan azt sem angadi h a leveleket kinyissam...néha már engem az idegesit h lehet ilyen láétszólag nyugodt h tudja ennyire megjátszani.nem tudom h a te férjed milyen de annyit tudok tanácsolni h beszélj vele hivd fel a figyelmét h ez igy neked nem jó nem egészéges sem rá sem rád sem a Picire nézve.beszélgesetek sokat sétáljatok beszélje ki a gondját baját.lehet kicsit beparázott a hamarosan érkező felelősségtől de nyugtasd meg h nem lesz semmi gond....
2010. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

érdekes az esetetek.

Mondjuk nálunk is kicsit be volt zsongva, mikor közel voltam már a kiírthoz. Túlhordtam több, mint 1 héttel, akkor még jobban bezsongott:D Mikor hívtam így vette fel a telót: "szia Cica! Szülünk???" De semmi túlidegeskedés nem volt. Sőt, mikor szóltam neki éjjel a kórházból, hogy elkezdett folyni magzatvizem még simán visszaaludt.

Szerintem nem arról van szó, hogy már nem akarja a babát, csak biztos 100%--ot akar adni és emiatt ideges. Neked már ismerős a helyzet, de szegénykének még nem! :)

Könnyű szülést!

2010. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi 37 hetesek vagyunk, a párom maga a megtestesült nyugalom, nálunk én vagyok tiszta ideg, szinte minden nap rámjön a sírás. Azért valamit ő is érez, mert már nem meri halasztani a dolgokat, amit ma megtehetsz alapon mindent egy nap alatt akar megcsinálni.

Ja, és most kezdett el kívánni engem. Eddig nem volt szabad szexelni (semmi oka, inkább óvatosság), de vagy két napja mindketten be vagyunk zsongva!

2010. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!