Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyen kagylót tehetek bele az...

Ilyen kagylót tehetek bele az 50l-es akváriumomba?

Figyelt kérdés

Kb. 15 éve száraz ez a két kagyló, előtte fürdőszobában a szekrényen voltak díszek. Anyukám ötlete, hogy dekorációnak tegyük bele.

[link]


2011. jan. 11. 21:20
1 2
 1/11 Platypus ***** válasza:
74%
Tönkre fog menni a vízben, és közben még a vízkeménységet is megemeli. Sügeres akváriumba berakhatjátok, de más halakhoz ne. Egy tengeri csiga(egyik se kagyló a képen) amúgy is elég idegenszerű látvány egy édesvízi akváriumban.
2011. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Persze csak előtte forrásban lévő vízbe dobd bele 2-3 percre esetleg egy kis sót is tehetsz a vízbe. Így kijön belőle az összes baci, Fontos hogy ne kezeld semmilyen vegyszerrel mert árthatsz a halaidnak viszont kezelés nélkül se rakd bele mert ha a fürdőben volt sok párakedvelő bacillus telepedhetett meg rajta.
2011. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

sügeres akváriumba? Nehogy sügereset csináljatok egy 50l-es akváriumból! ahhoz 2-300literes kellene!


22L

2011. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja... előző vagyok a képet meg se néztem hát nem tudom így már lehet igaza van az elsőnek nem ajánlatos az ilyet beletenni mert ez nem kagyló.......
2011. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gfero ***** válasza:
23%
főzzétek ki de álljon a lobogó vízben kb 10 percet és azután ha le öblítetted mehet az aksiba csak vigyáz hogy ne legyen rajta éles vagy hegyes rész ami megsérti a halakat
2011. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó...senki nem beszélt róla, hogy egyáltalán akváriumot akarnának csinálni...hanem van neki és betenné ezeket a csigaházakat...de már leírták, hogy csak sügeres akváriumba lehetne, mivel keményíti a vizet, szóval NE. Egyébként nekem sügeres akváriumom van, 300 literes, de még én se tenném be, mert tényleg környezetidegen.
2011. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, most már nem utolsó, mire elküldtem. Szóval neki szántam a válaszom:


"sügeres akváriumba? Nehogy sügereset csináljatok egy 50l-es akváriumból! ahhoz 2-300literes kellene!


22L


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:28"

2011. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Platypus ***** válasza:

Csak azért tettem hozzá a szerencsétlen sügereket, mert ha csak annyit írok, hogy "ne, mert keményíti a vizet", akkor mindig beleköt valaki, hogy a sügereknek az nem baj :)


50 literben tényleg nem lehet sügeret tartani.

2011. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

22L vagyok

akkor félre értettelek első válaszoló!

Elnézést:S:S amúgy meg igazad van, de így is megkaptad az okoskodást... tőlem:P

még egyszer elnézést!:S :)

2011. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Látom jó kis témát adtam :D Köszönöm a válaszokat, én is próbáltam lebeszélni anyát de néha alig megy... de ti most meggyőztétek :D Aranyhalat meg mittudomén milyenfajta halat akar tartani ebben, hiába tuszkolom belé: nem lehet!
2011. jan. 11. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!