Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak a fekete ecsetal...

Mit csináljak a fekete ecsetalgával?

Figyelt kérdés
Elég rondán elszaporodott, a tárgyakról is alig tudom levakarni, a növényeken is megtelepszik.
2011. jan. 12. 13:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan anubiasom is, aminek feketék voltak körben a levelei, azt úgy vettem olcsón. Azt nem tudom, hogy ecsetalga volt, vagy mi, mert az nem lobogott, az csak fekete volt, és olyan amit Murr is írt.. lekaparhatatlan.. azzal semmit nem lehetett, annak leszedtem az összes levelét, csak 2-t hagytam hogy még tudjon fotoszintetizálni, és nagy fénybe raktam, hogy nőjön még ki pár levele, és amikor kinőtt néhány új kis levél, az még tiszta volt, akkor gyorsan a nagy maradék fekete szélű leveleket leszedtem még róla.
2011. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Salx Narval ***** válasza:
Valamelyikőtök kérdezte, hogy kapható e tuskéshínár.Igen, nem mondom, hogy mindig és bárhol, de elég gyakori.A felső képen látható az amiről beszéltem, az alsó olyan mint a balatoni.:D [link]
2011. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!