Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Igaz az, hogy az almacsiga,...

Igaz az, hogy az almacsiga, ha éppen kedve szottyan, távozik az akváriumból?

Figyelt kérdés
Értsd kimászik. Jelen esetben egy gömb akváriumról van szó.
2009. febr. 1. 01:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen!!! az enyém rendszeresen meglépett. volt, hogy napokig aszalódott az ágy alatt, mire megtaláltam. ne engedd neki, hogy kijöjjön. a felszínre fel fog menni, hogy levegőt vegyen a légszifonján keresztül. mert ugyebár neki van tüdeje is, meg kopoltyúja is.
2009. febr. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mííííííííííííííííí?

nekünk aztmondták h nem él meg víz nélkül....

amugy aztis mondták h kimászik..a miénk nemtud mer van tető az akváriumon..max ahol a kábelek kimennek,de még nem mászott ki (fél éva vanmeg)

2009. febr. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
de, bizonyos ideig elvan szárazon. bezárja a házát és konzerválja magát... első voltam
2009. febr. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
88%
Igen igaz. A csoporttársamé is mindig kilógott, ha nem zárta le az akvárium tetejét, és még azt is mesélte, hogy mindig csak kefélnek :-D!!
2009. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak csigáim és előfordult néha hogy leléptek.Volt hogy az egyiket az asztal alatt találtam meg a másikat meg az akvárium mellett mindig volt bajom velük
2009. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most elolvastan ezt és nagyot nevettem nagyon aranyos állatka lehet ha kedve szottyan meglép:)
2009. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kefélnek?? Szent ég. Bár én szeretek kefélni, de hogy már a csigák is erre emlékeztessenek... elég, ha a kis nyulaim itt a tanyán csinálják... NUF NUF
2009. febr. 1. 12:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most nemrég (kb.1hete) vettem egy alma csiguszt, de eddig csak a víz felszínéig ment tovább nem. Pedig ki tudna mászni, mert nem teljesen fedett az aksim.
2010. jún. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!