Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pénteken vettem egy halat! Ha...

Pénteken vettem egy halat! Ha holnap visszaviszem hülyének fognak nézni?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy nagyon megtetszett ez a hal valami kígyó alakú jószág nagyon helyes a nevét nem tudom mert valami latin nevet mondott a pasas,a lényeg hogy 2 guppyval együtt vettem és mondta asrác hogy ha kifejlett lesz (kb 20 cm) akkor megeheti őket.Most még csak 5 cm de ma reggelre eltűnt egy neonhalam és rajtakaptam délután ahogy megevett egy másikat.Gondoltam amég nem bántja a többit el lesz nálam aztán meg elajándékozom egy barátnőmnek.Nagyon beégetem magam ha holnap megkérem hogy cseréljük el valami kevésbé vérszomjasz jószágra?:)
2009. febr. 1. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos nem hiszem, hogy visszaveszik a halat kivéve ha nem fogsz ott sirni, mivel előre szólt az elárusitó, hogy nem egy szelid állatka... De próba szerencse, sok sikert!:)
2009. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerencséd van visszaveszik.


Egyébként ebben semmi ciki nincs, természetes, hogy vissza szeretnéd cserélni. Nem fognak hülyének nézni, ha szépen elmondod a problémádat, szerintem ez nem hiszti, hanem tényleg indokolt. :)

2009. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem vidd vissza nyugodtan. Az eladók sokszor nem adnak pontos tájékoztatást az adott halfajta sajátosságairól, aztán az új tulajdonost érik kellemetlen meglepetések. Nekem is adtak el olyan halat ami halálra üldözte vagy megette a többit, de azt mondták békés és megfér minden más hallal. Én is visszavittem és vissza is vették, egyáltalán nem ciki. Legközelebb pedig alaposan nézz utána hogy melyik faj melyikkel nem tartható együtt.
2009. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

hát remélem is hogy visszaveszik tudja a fene.Ha meg nem akkor aztán nem tudom mit fogok vele kezdeni :-S.Kis vadállat:)

2009. febr. 1. 21:02
 5/10 anonim válasza:
100%
Ha nem veszik vissza, akkor szerintem rakd külön egy másik akváriumba vagy ajándékozd el, amíg nem bántja a többi halat. :(
2009. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
vidd vissza mindenképp :( szerintem visszaveszik, ha nem kéred vissza a pénzt, hanem valami másikat hozol helyette - addig szerintem rakd külön egy befőttesüvegbe, nehogy megzabáljon éjszaka még valamit :(
2009. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

jaja már külön raktam őt egy kisebb akváriumba!sajnálom mert nagyon tetszett meg amég nem kezdett el gyilkolászni szerettem is,de most eléggé haragszom rá...:)na sebaj holnap teszek egy próbát remélem őt sem éri túl sok stressz és nem lesz baja holnapig...azt hiszem mézgurámit hozok helyette mert nagyon szépek voltak az üzletben:)

köszi a kommenteket

2009. febr. 1. 21:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok és annyit még hozzátennék hogyha ott ahol vettétek nem veszik be, akkor kérdezősködhetsz más állatkereskedésekben a környéken, hátha ott igen. Nekem is volt hogy úgymond "idegen" halat vettek be, igaz nem is kaptam helyette másikat de legalább volt helye.
2009. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia!a végül is visszavették a halacskát?
2009. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!

igen visszavették nagyon rendesek voltak,meg is lepődött hogy egyből megkóstolta a halaimat:)pedig náluk is kis halakkal van együtt ez a fajta:)

kaptam helyette egy cápamárnát és pluszban még vettem két aranygurámit!:)

2009. febr. 2. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!