Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tehetem meg hogy a...

Hogyan tehetem meg hogy a jelenleg üzemelő akváriumba 3d-s hátteret tegyek/ragasszak?

Figyelt kérdés
Hogyan oldhatnám meg ha van egy másik akváriumom de abba se aljzat se semmi csak 1 szűrő és 1 fűtő. Át lehet addig telepíteni? Mennyi a száradási idő? Hogyan ragasszam fel? Mivel? A növényeket is ki kell venni? A háttér már megvan csak be kéne ragasztani. Elég pár pontot megragasztani vagy körbe kell mert olvastam hogy akár be is rohadhat. Ez igaz? Minden tapasztalatot szívesen várok. A válaszokat köszi:)
2011. jan. 16. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindent ki kell venned az akváriumból és teljesen ki kell mosnod és szárítanod. A másik akváriumba tedd át a jelenlegi szűrőt és vizet, az aljzatot nem kell. Ha beragasztottad (sziloplasztal, fbs ragasztóval, epoxigyantával), akkor általában legalább 1 nap száradás kell. Ez után alapos mosás és 1-2 nap áztatás. Utána telepíthetsz vissza. Teljesen körbe kell ragasztani, mert berohad mögé a víz.
2011. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én megcsináltam egyet régen kivehetőre.

Úgy, hogy közben benne voltak a halak, de azt bonyolult volt.


Szóval egy vonalzót levágtam akvárium szélessége méretűre (szikével megkarcoltam és letörtem)

Aztán a vonalzót egy átlátszó öntapadós fóliával odaragasztottam aki tetejére a hátsó falhoz.


És akkor a hátteret is levágtam méretre és benyomtam a vonalzó alá, hogy ne tudjon kirepülni.


És úgy 1-2 havonta kivettem és lemostam, így nem tudott berothadni :)


De ha fixre beragasztod, akkor FBS körbe mindenhol, hogy egy csepp víz se mehessen mögé és legalább 1 napig száradjon..

2011. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!