Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudom, hogy melyik a...

Hogyan tudom, hogy melyik a lany es melyik a fiu?

Figyelt kérdés
A parom meglepte a csaladot fekete mollykkal(bocs ha rosszul irtam):) ,de sajnos nem tudom megmondani a kislanyomnak,hogy melyik a fiu es melyik a leanyhalacska.vagy lehet,hogy az uzletben 2 egynemu halat attak?
2011. jan. 19. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__9..

"A képeken a középső a hím, jól látható a megnyúlt ivarszerv,ez a nősténynél nincs.A lányok nagyobbak, kerekebbek, valamint a hímek uszonyai sudarasabbak, bár ez a sok tenyészváltozat miatt, nem igazán segít.Úgy ahogy írták, a lányokat követik a hímek, párzási időben. [link]

"

2011. jan. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Olvassátok el az igényeit, remélem van megfelelő nagyságú akvárium nekik, és nem gömbakváriumban tartjátok mindenféle berendezés nélkül őket. A hímet és a nőstény úgy lehet megkülönböztetni, ha már ivarérettek, akkor a nőstény sokkal nagyobb a hímnél.

2011. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat ! es ne aggodj nem tartjuk gombakvariumban oket,utana olvastam mikor meglett az elso halacskank es ,hogy milyen hallal milyent lehet egy akvariumba tartani.csak mindig ezzel a nemi kerdessel vagyok bajban
2011. jan. 20. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!