Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most terhes kb az összes...

Most terhes kb az összes guppi lány?

Figyelt kérdés
Ma vettem guppit az aksimba a többség lány,és kb mindnek van pötty a popsijuknál..még a kissebbeknek is,de még nincs hasuk.. Akkor most terhesek?
2011. szept. 25. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
véletlenül nem a hasuknak kell feketének lenni? én úgy tudom!
2011. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak ürülék, az is hasonló folt. De a guppik egyébként mindig terhesek, havonta ellenek.
2011. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy fekete nekik még nem biztos, hogy terhesek. Szerintem a kaki miatt sötét nem a terhesség miatt. Figyelgesd őket és ha nagy lesz a hasuk akkor terhesek ha nem akkor csak a kaki látszott.

A guppik kb 28 napra szülnek, de ők úgy működnek, hogy 1x "szexelnek" és többször is szülhetnek mert elraktározzák a spermát és később a hím nélkül is képesek lesznek "teherbe esni". Ezt jó ha tudod. :)

2011. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat,igen ezt tudtam,elég sokat olvastam az akvarisztikáról,halakról stb.:)

Hát majd kiderül,nagy élmény lenne ha már az elején picik lennének:D:)

2011. szept. 25. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!