Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jávai mohának elég 2x18...

Jávai mohának elég 2x18 wattos neon 125l aksiba?

Figyelt kérdés
vagy vegyek bele még plusz egy vizalatti 13 vagy 15wattos neont?ugy mr jo?
2011. jan. 19. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az nagy aksi lehet :) én még csak 40 literesnél tartok.
2011. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 70 liter felett van 15 watt, jól érzi magát. Nem nő, mint a gomba, de szép zöld, nem csak az életéért vergődik.
2011. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajj, azt azért hozzáteszem, hogy ha teheted vedd meg, nem fog haragudni érte.
2011. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben, koszonom:)
2011. jan. 19. 19:57
 5/7 Platypus ***** válasza:
Szerintem a vízalatti nélkül nem fog megmaradni a jávai. De próba szerencse, a növénykínzást még nem büntetik.
2011. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, azért ne vigyük túlzásba Platypus mester :)
2011. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a Jávai az sötétben is megmarad, de olyankor megnyúlik, keresi a fényt, és hosszú-, ritka szálai lesznek, ami nem túl szép. Így pár hét alatt el tud rondulni a kinézete.


A jávainak nagy fényben jön csak ki a szépsége, akkor lesz csak igazán tömör és dús szőrös.


És még annál is szebb pedig akkor lesz, hogyha vannak benne garnélák, akik egész nap rajta lógnak, eszik róla az algákat meg a koszokat amit a szűrő belenyom a moha szálai közé.


A garnélák olyanok, hogy ott matatnak benne egész nap és tisztogatják és kertészkednek benne. Pl néhány Amanó garnélát lehet tenni, de csak normális (nem agresszív) halak közé :)

2011. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!