Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 40l-eres akváriumban hány...

Egy 40l-eres akváriumban hány hal fér be? AC 220-240V a lélegeztető ez jó lenne 100l-esbe is?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én resun 100wattos fűtőt vettem 2700ft-ért. Igen az a szivacs a szűrő.
2011. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
automata fűtőt akartam irni csak lemaradt
2011. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 gfero ***** válasza:
szivacs szűrő max 40 literig ér valamit .a főlőt egy motoros belső szűrű kell .kk.120-150 litertől már motoros külső szűrő kell
2011. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A 100 littyósba már normális nagy szűrő kell, például:

[link]



Persze vehetsz bele egy olcsó gagyi szűrőt is, csak én úgy vettem észre hogy azok hangosak és engem pl idegesít ha zúg :) Az Eheim az viszont egy elég halk szűrő, semmi hangja sincs, tök jó, és 3 év garit is adnak rá, amúgy egy örök darab, nálam ilyen 6 éve megy minden nap, és még nem romlott el.



A 40 litereshez pedig jó a szivacs is, csak egy ideig, mert meglátod hosszú távon majd algásodni fog miatta az akvárium, mert az nem forgatja eléggé a vizet, szóval én a helyedben később abba is vennék egy kis szűrőt.


A kicsi szűrő az lehet egy olcsó gagyi is, az ilyen kisméretűek még nem szoktak zúgni, azok általában halkak.


Úgy vettem észre hogy csak nagy méretben nem tudnak normális szűrőt gyártani a kínaiak :)

2011. jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amúgy egy ideig jó a léleheztető is, hát megdögleni nam fognak a halak tőle, mert legalább levegőt nyom nekik, és ha sűrűn cseréled a vizet, akkor a víz se fog beposhadni, csak hogyha van egy szűrőd akkor már nem kell annyit foglalkozni az akváriummal, akkor ritkábban kell vizet cserélned....meg a halak is szeretik ha van szűrő, mert akkor van egy kis sodrás amivel lehet szembe úszni...az nekik olyan mint a vidámpark.
2011. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

40 literbe ezekből 20db hal, de ezek mini halak:

[link]

2011. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!