Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Gurámik bántják a Sziámi...

A Gurámik bántják a Sziámi harcosokat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha akkora akváriumban tartasz annyit belőlük, amennyit kell, és sok növényed van, akkor nem hiszem, hogy bántanák egymást.
2011. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gfero ***** válasza:
78%
nem bántják egymást. kijönnek egymással persze megfelelő nagyságú aksiba
2011. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

220 literes aksiban nálam 2 gurámi mindig bántotta a bettát. Csipkedték a lelkemet. Külön tartottam, néha bepróbálkoztam hogy egybeengedem őket, de a vége mindig csúnya verekedés volt.

Így vettem egy 10 literes kis aksit, abban lakik a betta.

2011. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kzs ***** válasza:
100%

Az előző válaszadó véleményét kissé különösnek tartom.

Én magam hosszú ideje tartok gurámit és bettát, de még soha senki nem bántott senkit. Mindig remekül elvoltak együtt.

Úgyhogy legalább 99% az esélye annak, hogy Neked sem lesz bajod velük.

2011. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

11:52 vagyok


Csak megosztottam tapasztalataimat, nem akartam általánosítani.

Bocs, ha így jött le.

2011. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Doruss ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bámtanák.

Előző válaszoló: azért előfordulhat, hogy bántják. Az a tapasztalatom, hogy sok esetben megférnek egymással a különböző halak, de néhány esetben nem.

Pl. nekem mindenki azt mondja, hogy a szumátrai díszmárna bántja a guppikat a hosszú uszonyuk miatt. Én már évek óra tartok együtt szumikat guppikkal és még sose bántotta őket.

Szóval vannak olyan esetek, ahol ez előfordul. Nem tudom, miért, de mindig van kivétel :)

2011. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!