Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Guramik nyugodtak vagy...

A Guramik nyugodtak vagy inkább harcos kedvűek? Sziámi harcos hallal lehet tartani?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó választás hozzájuk, csak legyen elég az akvárium. Ők jóval hely igényesebbek a Bettáknál.
2011. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tényleg arra nem figyeltem akkor valami lazac vagy razbóra ?
2011. jún. 17. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Az 54 literes versenyző vagy? Mert akkor a rasbora nem a legjobb, azok elég idegbeteg úszók, nagyobb tér kell nekik. Dániók, lazacok, néhány harcsa féle jöhet szóba.

Az Amano garni viszonylag nagyra nő, és beakvarizálták annyira, hogy a vízparaméterekre sem túl érzékeny, 5-6 db elfér belőlük.

Meg szintén 6-8 db 4 cm körüli rajhal.

2011. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De amúgy a Gurámikra is csak általában igaz, hogy 100-150 literes kell nekik minimum, mert kivételek köztük is vannak, és nem is olyan nagy különlegesség.

Egy méz gurámi pár elfér egy 54-esben, azok nem nőnek nagyra.

2011. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én törpe gurámira gondoltam de 2nem néz ki jól
2011. jún. 17. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!