Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki tud ajánlani kis testű...

Valaki tud ajánlani kis testű halat? Ami 100l -esbe befér és nem raj hal. Elég belőlle egy pár is. És olyan 2-3-4 cm-es.

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 20:41
1 2
 11/13 Platypus ***** válasza:
A kifejlett vitorlások elég agresszív halak, a guppijaidtól is meg fog szabadítani, ha elég nagy lesz. A xifók is elég piszkálódósak, nem ajánlott érzékeny halat rakni melléjük(a gurámik azok). De igazság szerint ha minden fajból annyit tartasz, amennyit kell, akkor már nem fér el semmi az akváriumodban mellettük, ha elérik a felnőtt méretet.
2011. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát például botia
2011. jan. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Elárulom neked hogy ha van egy 100les akváriumod akkor ne rakj bele több mindent mivel,pl.:

A kolibrihal amit tartasz csapathal 100l kb.10db kell hogy legyen, mivel csapathal.

A rózsaszin dániód ugyanazzal a tulajdonsággal bír mint a többi dánió. Ő is csapathal ugyhogy 100l ben belölle is 10-12 halat kéne tartanod.

A guppi 1 hímre kellene 2-3 nöstényt tartanod,meg ök ugy is tenni fognak a túlnépesedésről nem kell hogy még te is tegyél róla.

A black mollyból is 100lre 5-6 halat kellene tartani belölle.

a tetrából 120l re javasolt 6-8 hal

a xifoból sem 1-2t kellene tartani

a vitorláshalnak pedig nagyon minimum az a 100les aksi...

tehát ha jól számolok:olyan 40 haladnak biztos kell lennie,és ha mondjuk minden halad két centis akkor talán elmenne a dolog, de szerintem nincs benne olyan hal ami max 2cmresre nöne....

Ez csak az én véleményem nem leugatásnak szántam..

2011. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!