Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 30 literes akváriumot kaptam...

30 literes akváriumot kaptam milyen kis méretű halakat tudtok ajánlani? (vagyis pl. Galaxy Rasbora és 10 literre pl.3db. ) Így kérném.

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
guppik
2011. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Előző: szivárványos guppinak kicsi a 30 liter.


Kérdező: [link]

2011. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy gondoltam, hogy Boraras brigittae lesz csak azt nem tudom hogy mennyit lehet belőle tartani 30 L-ben és úgy szeretném hogy ne legyenek ikrák.
2011. jún. 5. 17:29
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja és ne egyék meg egymást, ezek megoldhatóak??
2011. jún. 5. 17:30
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem lesznek ikrák és nem eszik meg egymást. Viszont csak akkor tarthatsz Brigittae-t, ha gondoskodni tudsz a víz lágyításáról, csapvízben nem marad meg ez a hal. 8-10 db amúgy mehet belőlük.
2011. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet gondoskodni a víz lágyságáról?? És milyen arányban legyenek(fiú,lány) vagy mindegy??
2011. jún. 5. 17:45
 7/19 anonim ***** válasza:
Vehetsz tescoban desztillált vizet, ezt kell a csapvízhez keverni. Illetve venni kell teszteket, hogy be tudd állítani a szükséges arányt, a szükséges keménységet. A nemek aránya mindegy.
2011. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ja, persze van még rengeteg módja a vízlágyításnak, ezt a megfelelő szakirodalomban, akvarista.hu-n, könyvekben megtalálod. Léteznek ioncserélő gyanták, RO készülékek, a desztillált vizet azért írtam, mert ez a legegyszerűbb és rövid távon a legolcsóbb megoldás.
2011. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Bocs jók voltak a válaszok, csak meggondoltam magam inkább guppit választok, mert igénytelenebb. Mennyi guppi mehetne bele?? És ha csak fiút választok akkor nem fogják megenni egymást?? És nála milyennek kell lennie a víz minőségének??
2011. jún. 5. 18:26
 10/19 gfero ***** válasza:
csak endler guppi mehet bele a szivárványosnak kicsi a hely.kb.8 db.jó a csapvíz neki persze beállt,pihentetett vagy használj vízelőkészítőt pl.tetra aqua safet.nem bántsák egymás ha csak hímek vannak sőt ajánlatos mert az ivadékokkal nem lesz mit csinálj
2011. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!