Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mire hazaértem a bettámmal az...

Edi0617 kérdése:

Mire hazaértem a bettámmal az állatkereskedésböl elpusztult. Pedig annyira szép volt. Szerintetek ha visszaviszem és megmutatom nekik mert nem tudom hogy mi lehetett vele van rá esély hogy a bolt ad egy másik halat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 22:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Hát remélem h sikerrel járok ez a betta 1000forint vol ez ilyen különlegesebb fajta volt,de ugy sajnálom olyan szép volt azért is vettem meg de nem tudom mi lehetett a baja?

Ez szerintem egy normális kereskedés remélem nem szivatnak meg nem 100ft os hal volt azért.

2011. jan. 24. 23:14
 12/20 Salx Narval ***** válasza:
Hát, remélem szerencsével jársz, bár, ha azonnal visszavitted volna, nagyobb lett volna az esélyed. 20percet még nedves zsepibe csomagolva is kibírnak a labirintszervvel rendelkező halak.El nem tudom képzelni mi történhetett ennyi idő alatt, egy egészségesnek látszó hallal.Láttam már bettát, amelyik halottnak tetette magát stresszes állapotban 1 óra múlva, pedig vidáman úszkált. Nem mondom, hogy nálad is ez történt, csak furcsa ez a hirtelen pusztulás.
2011. jan. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
hát neekm is.Igy még sose jártam.
2011. jan. 25. 08:18
 14/20 anonim ***** válasza:
volt levegő a zacskóban? a bettának szüksége van rá hogy a levegőből is lélegezhessen. gyakori halálok, hogy nem tudják ezt a bettáról, és úgy zárják le a vizeszacskót hogy nincs benne levegő.
2011. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Élő állatra nincs garancia. De valószínűleg kapsz egy másikat, mert nem éri meg nekik a presztízsveszteség. Ha törzsvevő vagy, akkor gond nélkül cserélik, mert tudják, hogy nem a te hibád. De egyszeri vevőként elképzelhető, hogy leejtetted, azonnal a hidegebb/melegebb vízbe dobtad, stb. A kereskedésben úszkál 1000 hal, 1000 kockázat. Amint megveszed, az az 1 kockázat a tiéd.
2011. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Miskolcon melyik kereskedésben vetted?
2011. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Delfin díszállatba a Plázába.
2011. jan. 25. 21:58
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatod. Egy esélyt megér.
2011. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát nem jártam sikerrel sajnos,azt hittem h más lesz a hozzállásuk,de nem.
2011. jan. 26. 20:34
 20/20 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, élőállatra sehol a világon nincs garancia.


Amúgy szerintem simán megfázott. Ha nem volt "előfűtve" az autó akkor a mostani minuszokba könnyedén megfázhatott. A betta amúgy is hajlamos a megfázásra.

2011. jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!