Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy kell tartani akváriumban...

Hogy kell tartani akváriumban a tarisznyarákot?

Figyelt kérdés
220 literes akváriumom van.Mit eszik, milyen hőmérséklet kell neki? Mikkel lehet együtt tartani?
2011. jan. 25. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem van 3 törpe tarisznyám.

Ha élőnövényed van, akkor bizony megcsipkedi, sőt nekem már egy csomó hínáromat kiszedett.:S lehet neki venni tabletta formában, növényit, és fehérjetartalmú tablettát. egyik nap egyiket, másik nap ,másikat add neki. A halak is szeretni fogják:)


A halakat nem bántja, nálam kicsikkel van együtt, a nagyokat sem bántja, mert bátyámnál meg nagyokkal van az ő rákja.


Jópofa kis jószág, főleg mikor eszik, és pakolja a szájába a kaját:)

Ha van rés az akváriumon, akkor hálóval, vagy valamivel fedd be, mert szökhet


22l

2011. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jah, és nem csak a tablettát, ugyanúgy ő is eszi a halkaját is!
2011. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hólyagos vízikehelyt és a gömbmohát is kiírtja? És mekkorára nőnek meg? 220ba hányat rakjak? :D
2011. jan. 25. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt kettő, öngyilkosok lettek. A levegőztető és a fűtő vezetékénél lévő kis nyíláson kimásztak. Az egyiket a konyhában találtam meg, a másikat a garázsban!!!! :-)


R.I.P.

2011. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem túl nagy, általában törpék vannak az állatkereskedésben, kis helyesek, a kifejlettek sem nagyok.

nekem még nem bántotta a gömbmohát, csak a halkaját kapkodja le róla, amik ráesnek.

Szerintem a vastagabb levelű növényekben talán nem tud akkora kárt tenni, de ne vedd garanciának:P

Szerintem kettőt nyugodtan tehetsz bele.

2011. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jah igen a nyílás, ha ki nevettek, ha nem, én harisnyát tettem a nyílásokhoz:P így, ha szökni is akar, akkor belepottyan, és nem tud meglógni
2011. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. jan. 25. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!