Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez nem halakkal kapcsoltaos...

Bán Máté kérdése:

Ez nem halakkal kapcsoltaos kérdés nem is nagyon ide való de szerintetek Atesz1987 mért ilyen velem mert mikor jó tanácsot adtam akkor is le szólt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

mert lassan tönkre teszi az embereket ez hülye oldal:D

már itt is megy a rivalizálás, meg a kakaskodás. "én tudom jobban, nem én tudom jobban" kb ilyen szinten.

Tök mind1, hogy jó vagy rossz a válasz, ha jó már csak azért is belekötnek, hogy lássák a másik okosabb. ennyi...


22L

2011. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne menjünk már át óvodás szintre...

Tényleg sok hülyeséget mondtál, jó szándékú vagy, de sokat kell még tanulnod, mint mindőknek (engem is leszólnak ha hülyeséget mondok, én is sokmindent tanulok nap mint nap). Ha valamihez nem értesz, vagy még csak előző nap olvastál róla, akkor inkább ne próbáld elmondani másnap, mert ez lesz belőle.

2011. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Volt h montam hülyeséget de egy csomó hasznos válaszom volt sztem fáj neki h tudok pár dolgot és már nom vok annyira segg hülye
2011. jan. 26. 15:52
 4/10 Frontosa ***** válasza:
100%

Ne haragudj Máté, de őszintén szólva szinte csak hülyeséget mondtál. Össze vissza vagdalkoztál, hogy ilyen gyógyszer-olyan gyógyszer, kommentenként más-más diagnózist alkottál. Olvasd vissza a kommenjeidet. Persze hogy senki nem vesz komolyan.

Alapvető dolgokkal nem vagy tisztában és még letámadod azt is aki segíteni akart neked, mikor kérdéseket tettél fel.

Sokat kell még tanulnod, nincs még tapasztalatod, de ez nem baj, mert a korodból adódik.

De legalább ezen az oldalon mindenki ismeri már a neved, ezt Murron és Platypus-on kívül nem sok mindenki mondhatja el magáról. =)

Pár év tapasztalat és te leszel itt a főtanácsadó.

Üdv,

2011. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
volt pár jó válaszom
2011. jan. 26. 16:14
 6/10 Platypus ***** válasza:
Ha felvállalod a neved, akkor össze fogják kötni egymással az összes megnyilvánulásodat. Igen, adtál néha jó tanácsot. Meg rosszat is. A legtöbb válaszoló viszont úgy jegyzett meg téged, mint a kérdező aki nem fogad meg egy értelmes tanácsot se és még neki áll feljebb. Ez nem volt egy hete sem, azóta szakértővé vedlettél. Emiatt sok ember akkor is kételkedik a tanácsaidban, ha jót mondasz. Ez egy idő után el fog múlni, ha csak jó tanácsokat fogsz ezután adni, és mindig utánanézel annak, amihez hozzászólsz.
2011. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó utánna fogok amugy vsomó tanácsot megbizhatoktol szedtem tudom hogy tapasztalatln vok de atesz1987 nek se kéne leszolni mindig
2011. jan. 26. 16:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne vedd annyira komolyan :) Amúgy nem tudom mire mit mondott, de biztos csak egy rossz napja volt. Ennyi.
2011. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

:))) Ne haragudj, ha megsértelek ezzel a kérdéssel, de ugye Te még általánosba jársz? :)


Nem tudom, hogy meg fogod-e érteni, amire szeretném felhívni a figyelmed. Ez egy kérdez felelek oldal. Aki itt feltesz egy kérdést, az attól kezdve minden hozzászólást hiteles forrásként kezel. Jogosan, elvégre miért írna ide valaki, aki nem kompetens a témában? Ha te beírsz ide egy marhaságot, arról a kérdés feltevője nem fogja tudni, hogy nem szabad rád hallgatnia. Ha az aktív profi aktivisták közül nem ér oda valamelyik kérdéshez, amire válaszoltál egy butaságot, abból probléma is lehet. Jobb esetben csak kidobatsz valakivel egy rakás pénzt felesleges dolgokra. Szóval ha billentyűzetet ragadsz, akkor meg kell értened, hogy ez felelősséggel jár. Ha már egyszer válaszolsz, akkor viszont többször hívd fel rá a figyelmet, hogy nem vagy biztos a dolgodban, Te is kezdő vagy, kérdezzen nálad okosabbat is.


Az meg hogy volt jó tanácsod is... :) Ne haragudj, de ez olyan, mintha Hitlert védenéd, hogy azért volt neki jó gondolata is. Nem, nem Te vagy a halak Hitlere, csak sarkított példát akartam hozni, hogy érthető legyen.


Bocs, ha kicsit durván fogalmaztam korábban, de a szép szóból nem értettél. Gyakorolj önkritikát, és majd akkor osztogass tanácsokat, amikor megértél rá.

2011. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

első vagyok! én még nem láttam, hogy leszólt téged, ezért is írtam az, amit írtam. de így, hogy már válaszolt a kérdésben megemlített személy, hát így már tényleg gyerekes ez az egész. És csak magadnak rúgtál ezzel öngólt, már mindenki tudja "ki vagy", és ez a kérdésed után, már tényleg nem fog neked senki hinni, köztük én sem. Inkább fogtad volna be a szádat:)

Én is azt mondom, fogadd meg a nagyok tanácsát, és ne dobálózz olyannal, amiről nem tudsz, vagy csak hiányos gondolataid vannak róla.

Én is szoktam ebben a témakörben kérdéseket feltenni, de igazából csak 4-5 olyan ember van, akinek tényleg adok a válaszára, és ez nem véletlen van így...

2011. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!