Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Horgászok! Letettem az állami...

Horgászok! Letettem az állami horgászvizsgát sikeresen, vagyis rendelkezek állami horgászvizsgával,17 éves vagyok. Egyik barátom azt mondta 18 év alatt csak egy bottal szabad horgászni. A kérdés az lenne,18 év alatt hány bottal szabad horgásznom?

Figyelt kérdés
(Megnéztem a könyvben amiből tanultam a vizsgára, de ott csak a 14 éven aluliakra vonatkozó szabályokról írt)
2011. szept. 1. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
én is 14 év alattiról tudok. felnőtt vagy gyerek horgászengedélyed van? ha felnőtt,akkor 2 bottal
2011. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

14 év alatt nem kell vizsga csak igényelni kell állampolgársági jogon az engedélyt.


14 év fölött viszont már nem lehet igényelni, hanem vizsgát kell tenni.


A területi engedély pedig ifjúsági, de van olyan hely ahová nincs ifjúsági jegy, csak felnőtt van és 14 év alatti. Ilyenkor mi van?

2011. szept. 1. 14:06
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Gondolom majd megmondják, ha ott leszel, valószínűleg felnőtt jegyet kell váltanod.
2011. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na mindegy, köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak, majd azért megkérdezem a MOHOSZ-nál is a biztonság kedvéért.
2011. szept. 1. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!