Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Probléma ez a szülő guppimnál?

NRichárd kérdése:

Probléma ez a szülő guppimnál?

Figyelt kérdés
Átraktam a terhes guppim egy külön aksiba. Észrevettem rajta hogy inkább elkülönül. Tegnap estefelé tettem át és azóta nemigen úszik egy helyben van. Azt olvastam hogy ez szülés előtt van de az éjjel nem történt semmi és idáig sem.
2011. jan. 26. 15:24
 1/4 anonim válasza:
Nem kell izgulni, sokféle képpen viselkedhetnek szülés előtt, vannak nyugottabb és izgágább halak. Épp én is a szülése várok, de már a guppy csajt napokkal ezelőtt külön tettem, mert olyannak láttam a viselkedését, és semmi. Várok, majdcsak lesz vmi.
2011. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bán Máté ***** válasza:
84%
várj majd fog szülni ne légy türelmetlen
2011. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem vagyok türelmetlen ne értsetek félre csak azt hittem valami baja van. :) de akkor majd jelzek ha megszülettek.
2011. jan. 26. 17:13
 4/4 Doruss ***** válasza:

Nem hiszem, hogy baj...

Nekem volt már olyan terhes guppim, amelyik már kb. 2 hetes terhességétől fogva folyton csak hasalt valamelyik bútoron vagy a szűrő tetjén, elvonulva a többiektől. És egészséges, szép kicsik születtek.

Úgyhogy ez normális.

2011. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!